موسیقی ویدیویی “Confetti” از Little Mix را تماشا کنید

[ad_1]

Little Mix برای آخرین تک آهنگ “Confetti” یک موزیک ویدیوی کاملاً جدید منتشر کرده است که شاهد تبدیل شدن Leigh-Anne Pinnock ، Perrie Edwards و Jade Thirlwall به نسخه های پرطرفدار مردانه از خود هستیم ، و باید بگوییم که نتیجه بسیار چشمگیر است . دیده می شود که هر یک از اعضای گروه تغییر جنسیتهای مردانه به تن می کنند ، زنجیرهای طلای کلفت ، خال کوبی های تقلبی و تکه هایی از مو را به تن می کنند که به طور واقعی از شما سوال می کند که آیا آنها می توانند افراد واقعی باشند یا نه. دیده می شود که ‘پسران’ از حرکات رقص تقلید می کنند ، به شکلی که باعث می شود لرزش های اصلی “مانند پسر” سیارا را بدست آوریم ، و ما قطعاً برای این کار حاضر هستیم.

این ویدئو اولین انتشار Little Mix از زمان جسی نلسون ، عضو سابق گروه ، به طور رسمی اعلام کرد که او جدا می شود. در مصاحبه اخیر با مجله سرخوشی، Thirlwall در مورد انتقال از زمان ترک نلسون از گروه صحبت کرد ، و توضیح داد که “هنوز همه سیستم ها در دنیای Little Mix ادامه دارند. این فقط یادگیری سازگاری است. من فکر می کنم بسیار هیجان انگیز است.” ادواردز همچنین اضافه كرد كه گروه در جلسات گروه درمانی شرکت می كرد تا به آنها در پردازش اخبار كمك كند و گفت: “ما به نوعی سیستم پشتیبانی یكدیگر هستیم زیرا خواهر هستیم و همه احساسات را با هم احساس می كنیم. ما همیشه می توانیم به یكدیگر تكیه دهیم.”

فیلم “Confetti” را در بالا به طور کامل مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>