مولی کینگ در مورد معنای مهربانی برای یک کارزار ساده

[ad_1]

مولی کینگ تقریباً چه در برنامه رادیویی خود ، چه کاری که با انجمن نارساخوان انگلیس انجام می دهد و چه در اینستاگرامش بهترین زیبایی هایش را مثبت نشان می دهد. به همین دلیل ما نمی توانستیم به یک همکاری کاملتر از اینکه میزبان تلویزیون و رادیو با Simple و Kindness.org در کمپین #ChoseKindness برند با هدف الهام بخشیدن به یک میلیون عمل مهربانی همکاری کنند. Kindness.org یک سازمان غیر انتفاعی است که با استفاده از علم مردم را به انتخاب مهربانی در همه جنبه های زندگی خود ترغیب می کند. از آموزش به کودکان در مورد تأثیر مهربانی بر جهان اطراف ما ، تا کمک به کارفرمایان و کارمندان در اولویت قرار دادن مهربانی در یک محل کار. پیام ساده اما تأثیرگذار است: بیشتر اوقات مهربانی بیشتر.

پیش از این کمپین ، ما با کینگ درمورد چگونگی مهربانی با دیگران و خود در زندگی روزمره ، به ویژه هنگام گشت و گذار در مشکلات همه گیر صحبت کردیم.

POPSUGAR: حال شما چطور است؟ چگونه قفل شده است؟ آیا با برداشتن محدودیت ها کمی بهتر شده است؟

مولی کینگ آره. میدونی چیه؟ فکر می کنم قطعاً دوران سختی بوده است. مثل همه که یافته اند ، من واقعاً دلم برای دیدن خانواده و دوستانم تنگ شده است ، اما اکنون احساس مثبتی دارم. و احساس می کنم همه ما واقعاً دور هم جمع شده ایم و اکنون در انتهای تونل نور وجود دارد. من سعی می کنم واقعاً مثبت و خوشحال باشم و فقط احساس افتخار کنم که چقدر همه ما خوب کار کرده ایم. من فکر می کنم این کمی از ناکجاآباد آمد و این چیزی بوده است که ما مجبور شده ایم یاد بگیریم چگونه با پای خود کنار بیاییم. احساس مثبتی دارم که اکنون به پایان آن می رسیم – انگشتان دست بهم خورده است!

PS: قطعا! آیا می توانید کمی بیشتر در مورد اینکه چرا از کار با Simple در کمپین مهربانی آن هیجان زده اید ، توضیح دهید و چرا این برای شما بسیار مهم است؟

MK: من کاملا عاشق Simple هستم. اولین کالای زیبایی که خریدم در واقع کرم مرطوب کننده ساده و ساده بود. این نمادین است. خواهرانم نیز همیشه از آن استفاده می کردند. من همیشه مثل “اوه ، من می خواهم از هر چیزی که آنها استفاده می کنند استفاده کنم” باشم زیرا آنها بزرگتر از من هستند و قهرمانان من هستند. این مارکی است که سالها و سال است از آن استفاده می کنم. بعلاوه ، این واقعیت که Simple با Kindness.org همکاری کرده اند و همه کارها را در زمینه مهربانی با یکدیگر انجام می دهند ، چیزی است که من کاملاً آن را دوست دارم و می خواهم به گسترش مهربانی در جایی که می توانم کمک کنم ، زیرا این پیام مهمی است.

“من فکر می کنم این یکی از مهربانترین چیزهاست ، اگر دوستی وقت خود را برای گفتگو به من می دهد.”

PS: آیا فکر می کنید کمپین هایی از این دست برای مارک های بزرگی مانند Simple پیام های مهمی به جوانان ارسال می کند؟

MK: قطعاً ما واقعاً به دنبال این مارک های مراقبت از پوست هستیم. ما آنها را می شناسیم و به آنها اعتماد داریم. من فکر می کنم Simple یک مارک شناخته شده و بسیار محبوب است بنابراین این واقعیت که آنها از نام خود استفاده می کنند و صدای آنها برای بیان و برجسته کردن مهربانی مهم است بسیار مثبت و همکاری درخشان است . این یکی از چیزهایی است که من در مورد آنها بیشتر دوست دارم.

PS: شما در ابتدای گپ ما به نوعی این موضوع را لمس کردید ، اما فکر می کنید همه گیری چگونه این مسئله و به طور کلی پیام گسترش مهربانی به یکدیگر را تغییر داده است؟

MK: من فکر می کنم که در واقع همه گیری همه را کمی به هم نزدیک کرده است. امیدوارم به هر حال باشد. از نظر ارتباط با یکدیگر – خواه این تماس های تلفنی باشد و یا اینکه از طریق زوم تماس بگیرید – همه ما کمی بیشتر از وقت خود را به یکدیگر داده ایم. در زندگی عادی روزمره ، می توانیم با قرارهای ملاقات از پای خود فرار کنیم ، اما همه گیری همه ما را وادار کرده است که متوقف شویم و به نوعی همه چیز را ارزیابی کنیم و فقط بیشتر با هم تماس بگیریم. من می دانم که در طول سال گذشته بیش از هر زمان دیگری با خانواده و دوستانم صحبت کرده ام ، زیرا در واقع می خواهم ارتباط برقرار کنم و بررسی کنم همه خوب هستند و ببینند چگونه کنار می آیند. بنابراین احساس می کنم مهربانی پیام مهمی بوده است و چیزی که امیدوارم مردم به ویژه در این سال گذشته با یکدیگر مهربان بوده باشند.

PS: کاملا. همانطور که گفتید ، این روزها وقتی مردم می پرسند ، “حال شما چطور است؟” ، گذری نیست ، “خوب؟” این یک “نه ، واقعاً؟ حال شما خوب است؟”

MK: دقیقا. قطعاً در بین دوستان و من ، ما واقعاً در حال گشودن هستیم. اگر همه ما دست و پنجه نرم می کنیم ، پس به یکدیگر می گوییم زیرا ، در بسیاری از اوقات ، من فکر می کنم که موارد مشترکی از این دست داریم. همه ما خانواده ، دوستان گمشده را از دست می دهیم و گاهی اوقات کمی احساس کمبود می کنیم. این چیزی است که امیدوارم وقتی از بیماری همه گیر خارج می شویم ، می نشینیم و همچنان به یکدیگر وقت می دهیم. من فکر می کنم این یکی از مهربان ترین چیزهاست ، اگر دوستی وقت خود را برای گفتگو به من می دهد. من واقعاً این را می دانم

PS: آیا شما فکر می کنید که نسبت به همه گیری کمی بیشتر یا به گونه ای دیگر با خود مهربانی کرده اید؟

MK: در واقع انجام می دهم من فکر می کنم که قطعاً با شروع همه گیر شدن ، من احساس اضطراب می کردم و به هر حال یک فرد مضطرب هستم ، من مطمئناً بیش از حد فکر می کنم ، بنابراین واقعاً برایم سخت بود. من اطمینان حاصل کردم که روی چیزهایی که در این مدت درباره خودم آموخته ام تمرکز کرده ام. فهمیدم که چقدر روتین را دوست دارم و به آن نیاز دارم. و همچنین به یاد آوردن مواردی که مرا برمی انگیزد چیست. خواه ورزش باشد و یا تماس با یک دوست یا کمی از وقت من برای گذاشتن ماسک ملحفه ساده ، هرچه باشد. این فقط در مورد مهربان بودن با خودم و به یاد آوردن همان اندازه است که می خواهم با خانواده ام تماس بگیرم و پدر و مادرم ، خواهرانم نیز در آن زمان به خودم فرصت می دهند. این قطعاً یک تجربه یادگیری بوده است.

این چیزهای کوچکی است که در واقع به آنها اعتماد دارید. برای من ، این صبح یک قهوه واقعا دوست داشتنی درست می کند. و عصرها ، می دانم که می خواهم کمی عشق و کمی مراقبت به خودم بدهم. به طور معمول با مراقبت از پوست من و قرار دادن ماسک صورت. احساس می کنم می توانم روز خود را با چیزی شروع کنم و به پایان برسانم که به نوعی مرا انتخاب کند.

PS: در مورد زیبایی آیا قهرمان زیبایی قفل شده ای داشته اید؟

MK: من در واقع طرفدار بزرگ ماسک های ملحفه ای شده ام. من ممکن است کمی نسبت به آن اشتیاق تأخیر داشته باشم ، اما من ماسک های ورق ساده و لکه های چشم را دوست داشته ام زیرا تازه آنها را بسیار آبرسانی می کردم. من قطعاً یکی از طرفداران این افراد شده ام زیرا به وضوح می توانم تفاوت در میزان آبرسانی پوست را ببینم ، اما همچنین به این دلیل که وقتی ماسک ملحفه ای روی بدن خود دارم ، این امر مرا وادار می کند 15 دقیقه بنشینم و کارهای دیگر انجام ندهم.

مورد دیگری که در کارهای معمول من کمی جدیدتر است استفاده از SPF است. آخرین باری که من به یک متخصص پوست مراجعه کردم ، او به من گفت مانند اینکه در مدرسه بودم به دلیل نپوشیدن آن ، یک حرف خوب را زد. الان واقعاً خوبم احساس می کنم برای پوشیدن SPF روزمره خود به یک ستاره طلایی نیاز دارم. این چیزی است که من به تازگی در مورد قفل کردن به روال خود اضافه کرده ام ، بنابراین من نسبت به این موضوع کاملاً احساس غرور می کنم.

PS: همچنین ، ما می خواهیم به کار شگفت انگیز شما با انجمن نارساخوانی انگلیس (BDA) اشاره کنیم. فکر می کنید که کمپین Simple به عنوان سفیر و کارهایی که با آنها انجام می دهید ، جنجالی ایجاد می کند؟

MK: من فکر می کنم این امر به طور گسترده ای از آن تغذیه می کند زیرا یکی از مواردی که من همیشه درمورد نارساخوانی در مورد آن صحبت می کنم این واقعیت است که وقتی در واقع تشخیص خود را دریافت کردم ، در مدرسه راهنمایی تحصیل کردم و وقتی فهمیدم که نارساخوان هستم ، توانستم به معلمان و همکلاسی هایم بگویید و سپس کلیک کرد. همه اینگونه بودند ، “اوه ، خوب من می فهمم که چرا او واقعاً خواندن را دشوار می داند و چرا که او نمی خواهد در مقابل همه با صدای بلند بخواند.” این همه با مهربانی بازی می کند. این در مورد درک آنچه در زندگی دیگران می گذرد ، و فقط درک بیشتر است. مهربان تر بودن قطعاً می توانم بگویم که دوستانم در مدرسه ، وقتی فهمیدند که نارساخوانی چیست ، و چرا من مبارزه می کردم ، آنها بسیار مهربان بودند و همیشه کمک می کردند. هرچه بیشتر درک کنیم از مواردی مانند نارساخوانی یا دیس پراکسی ، هرچه باشد ، می توانیم با یکدیگر مهربان باشیم و کمک و راه های مختلف ارائه دهیم.

منبع تصویر: ساده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>