مومیایی لب لب Pixi Beauty LipGlow به من رنگ لبهای دوست داشتنی اما لب بهتری می بخشد | مرور

[ad_1]

روال کار من از خانه برای شخصی که معمولاً با اشکال تصادفی یا حیواناتی که دور چشم من نقاشی شده اند ، خانه را ترک می کند. قبل از جستجوی زوم برای مصاحبه ، جلسه یا تدریس خصوصی کره ای ، من معمولاً موهایم را به یک نان آشفته می بندم و روی آن را می کشم Pixi Beauty LipGlow. این در مورد آن است.

مرهم لب رنگی مورد علاقه من برای شبیه شدن به یک زن حرفه ای تجاری است – حتی وقتی که من چیزی جز عینک و کنسرت ندارم که با 5 دلار در پارکینگ قرار گرفتم. (البته شلوار اختیاری است.) چیزی در مورد رنگ قرمز مایل به قرمز Ruby LipGlow باعث می شود که کارهای روزمره مراقبت از پوست من ظاهراً در حال کار باشد. رنگی که به سختی وجود دارد درخشش گونه هایم را به وجود می آورد و به من کمک می کند تا فقط با یک کش رفتن ساده بیدارتر بنظر بیایم. به محض روشن شدن فیلم خود در Zoom ، درخشان و کاملاً جالب به نظر می رسم. حتی لازم نیست ریمل یا پیراهن واقعی بزنم.

LipGlow که در یک لوله باریک و سبز قرار دارد ، از مقدار مناسب رنگدانه برخوردار است و نوک مورب آن باعث می شود تا بدون مشاهده دوربین فازی کامپیوتر بتوانید کار خود را برای بررسی کار از طریق زوم انجام دهید. این رایحه نعنایی تقویت کننده ای دارد که من همیشه از آن با مرهم استقبال می کنم این ماده همچنین با کره های دانه شی و انبه پیوند خورده و به شما کمک می کند تا پوسته ها صاف شده و لب های شما برای یک روز کامل از بزرگنمایی ها تغذیه شود. لازم نیست که بین جلسات به لوله برسم. لب های من چرک ، مرطوب و با رنگ لب های دوست داشتنی اما بهتر لب می زند.

Pixi Beauty LipGlow را می توانید در مارس 2021 ما پیدا کنید جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>