موهای طبیعی مگان تو استالیون طولانی تر از همیشه است

[ad_1]

دقیقاً مانند لیستی از جوایزی که او برنده شده است ، مگان تو نرموها همیشه بلند و بلندتر می شوند. خواننده رپ سوپراستار به او نگاه می کند فرهای طبیعی از سال 2019 ، هنگامی که برای اولین بار نگاهی به لایه چانه و لایه لایه آن موقع انداختیم ، او زیر بسیاری از کلاه گیس های خیره کننده ای که برای اجرا و شرکت در رویدادها می پوشد ، ورزش می کرد. و همانطور که او پیشرفتی را که در تلاش برای به دست آوردن اینچ داشته است نشان می دهد ، روشن است که موهای او نیز به همین زیبایی است.

در روز چهارشنبه ، 23 مارس ، مگان یک ویدیوی کاملاً آرامش بخش را به اشتراک گذاشت که در آن دستان یک آرایشگر روی فرهای طولانی تر از همیشه آب خود را می پاشند ، که در بالای یک ظرفشویی آب می خورند. وی در زیرنویس نوشت: “بله ، من هنوز در سفر موی طبیعی خود هستم و بله ، ما رشد زیادی داشته ایم …” طول قابل توجه در هنگام خشک شدن ، هنگامی که در اثر رطوبت وزن می شود ، حتی بیشتر می شود و نشان می دهد که او در این سفر چقدر فاصله دارد.

طرفداران مگان با نوشتن نظراتی مانند “اینچ !!!!” از او هیجان زده شده اند. و “این فرهای نرم و آبدار برای من است …” دیگران اعتراف کردند که در ابتدا فکر می کردند موهای واقعی او کلاه گیس است – این فقط آنقدر خوش طعم است. یکی از مفسران گفت ، “حالا چرا فکر کردم که این یک کلاه گیس است که فقط در آنجا آویزان است …” ، در حالی که دیگری نوشت ، “دختر فکر کردم این یک واحد مرطوب و موج دار است.”

وقتی به عکس هایی که او در آگوست سال 2020 به اشتراک گذاشته نگاه می کنید ، وقتی موهای طبیعی او به سختی به شانه های او می رسید ، واقعاً می بینید که موهای او چقدر رشد کرده است. این پیشرفت حتی از زمان ویدیوی مشابهی که او در ماه دسامبر به اشتراک گذاشت ، هنگامی که او اعلام کرد می خواهد “ببیند که چقدر می توانیم موهای من را سالم و طولانی بدست آوریم” و درخواست توصیه هایی برای مارک های مراقبت از مو متعلق به Black ، آشکار است.

اگرچه او آنچه را که در پست جدید استفاده کرده است به اشتراک نگذاشته است ، اما بدیهی است که این مقاله برای او کار کرده است. امیدوارم که او به زودی محصولات مورد علاقه خود را برای موهای طبیعی به اشتراک بگذارد.


اطلاعات بیشتر در مورد مگان تو نر:


اکنون 100 سال موی سیاه را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>