“موهای پاشیده” این آرایشگر زیبا ترین روش جدید برای تزئین قفسه ها است – عکس ها را ببینید

[ad_1]

علیرغم برخی تصورات اشتباه ، locs یک مدل موی بسیار متنوع است. علاوه بر انواع مختلف قفل های موجود (قفل های خواهر ، قفل های آزاد یا حتی مصنوعی برای کسانی که نمی خواهند به کل فرایند متعهد شوند) ، طرح ها و سبک های زیادی برای قفل ها وجود دارد. با این حال ، یکی از کاربران TikTok مستقر در واشنگتن ، روش کاملاً جدیدی برای سبک سازی قفل ها با نام تجاری تزئینات به نام اسپری مو معرفی می کند.

اسپری های مو تقریباً همان چیزی هستند که به نظر می رسند – مهره های رنگارنگ در اندازه های کوچک مختلف که به عنوان تزئین به مو وصل شده اند. امبر میمز نام تجاری و تکنیک کاربردی را که برای مشتریان به کار می گیرد ، ایجاد کرده است تا نتایج خیره کننده زیادی را ایجاد کند ، مانند آنچه در ویدیوی گردآوری زیر آمده است ، که در TikTok مارک به اشتراک می گذارد. اگرچه ویدئو آنها را بیشتر روی مشتریانی با قفل خواهر نشان می دهد ، اما اسپری مو را می توان روی هر بافتی پوشید.

هنگام تماشای ویدئوی بالا ، متوجه خواهید شد که چگونه اسپرینل ها به صورت متفاوتی روی هر مشتری قرار می گیرند تا ظاهری کاملاً سفارشی داشته باشند. میمز می گوید زمان لازم برای نصب این تزئینات مو واقعاً به مشتری بستگی دارد جذابیت. او می گوید که تزئین یک مکان منحصر به فرد 15 دقیقه طول می کشد یا زمانی که مشتریان به دنبال کار دقیق تری هستند تا 4 ساعت طول بکشد.

خدمات موقت و دائمی نیز برای انتخاب وجود دارد. خدمات موقت حداقل 6 هفته طول می کشد در حالی که خدمات دائمی بیشتر از نه ماه تا دو سال ادامه دارد. و نگران نباشید ، لازم نیست نحوه شستن یا حالت دادن به موهای خود را تغییر دهید ، آبپاش ها نمی ریزند.

اگر نمی توانید برای دریافت خدمات Mimz به DC بروید ، نگران نباشید زیرا او یک کارگاه موی سر 101 ارائه می دهد که در آن به مشتریان یاد می دهد چگونه تزئینات را در خانه انجام دهند – این دوره با یک کیت همراه است که همه چیز شما نیاز دارد . با کارگاه آموزشی ، Mimz همچنین به سبک شناسان مجوز می دهد تا بتوانند خدمات خود را برای مشتریان خود انجام دهند. (می توانید وب سایت او را برای لیست فعلی سبک شناسان معتبر بررسی کنید.)

این اسپری های مو مطمئناً با حرف C. بسیار جذاب هستند. TikTok یا Instagram مارک تجاری را مشاهده کنید تا همه خلاقیت های زیبایی را که Mimz ایجاد کرده است ببینید – به ما اعتماد کنید ، ناامید نخواهید شد. اسپری روی بستنی خامه ای عالی است ، اما میمز ثابت کرده است که روی موها نیز شگفت انگیز به نظر می رسد.


داستانهای بیشتر درباره مدل مو را بخوانید:


حالا مونیکا را در حال بازسازی ظاهر نمادین خود در دهه 90 ببینید:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>