مکاشفه در شاهزاده هری و اپرا در کتاب “من که نمی توانی ببینی”

[ad_1]

پرنس هری همچنان به روشن کردن اهمیت سلامت روان ادامه می دهد. پس از مدتها انتظار ، سری جدید او با اپرا ، من که نمی توانی ببینی، سرانجام در اپل تی وی + به نمایش در آمد و در آن بحث های بسیار باز و عمیقی پیرامون بهداشت روان وجود دارد. علاوه بر این که هری و اپرا در سفرها و مبارزات شخصی خود با یکدیگر اشتراک داشتند ، این دو نفر همچنین به تعداد معدودی مهمان مانند لیدی گاگا ، گلن کلوز و دمار دروزان ضربه زدند تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. اوه ، و در صورت تعجب ، مگان مارکل و آرچی نیز ظاهر می شوند.

هری پیش از این در بیانیه ای گفت: “ما در زندگی های مختلفی متولد می شویم ، در محیط های مختلف پرورش می یابیم و در نتیجه در معرض تجربیات مختلف قرار می گیریم. اما تجربه مشترک ما این است که همه ما انسان هستیم.” “اکثریت ما نوعی آسیب ، مشکل از دست دادن یا غم و اندوه حل نشده را تحمل می کنیم ، که بسیار شخصی است – و بسیار شخصی است. با این وجود سال گذشته به ما نشان داده است که همه در این امر با هم هستیم ، و امیدوارم که این سریال نشان داده شود قدرت در آسیب پذیری ، ارتباط در همدلی و قدرت در صداقت وجود دارد. ” پیش رو ، احساسی ترین افشاگری های این مجموعه پنج اپیزودی را ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>