مکمل پوست ویتامین C مارا در آمازون باعث درخشش پوست من می شود

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

گفتن اینکه من یک فرد صبح نیستم این را می گویم بسیار سبک به نقل قول نمایش عکس ترسناک راکی، من همیشه موجودی از شب بوده ام. از زمان دبیرستان ، ساعت های نیمه شب بود که می توانستم از خانه ای شلوغ آرامش پیدا کنم و سرانجام تمرکز کنم. اگر من می توانستم یک فرد صبح باشم که قبل از طلوع آفتاب بلند است و لیست های کار را خرد می کند ، این کار را می کردم ، اما زدن چرت زدن همیشه احساس خیلی بهتری دارد – حتی اگر فقط در چند دقیقه دیگر چشم بسته را فشار دهم.

همه اینها برای گفتن است – و این ممکن است شما را شوکه کند – سرانجام من چیزی را پیدا کردم که باعث می شود صبح بخواهم بلند شوم – و این قهوه نیست. بلکه یک لیوان بلند از یک مکمل با طعم piña colada برای خودم می ریزم. قبل از اینکه فکر کنید اون ، ناخالص، به من گوش کن. مکمل پودر Mara’s Sea Vitamin C Glow (آن را بخرید ، 38 دلار ، amazon.com) طعم یک تعطیلات گرمسیری را دارد و خوشبختانه برای شما مفید است. من در تمام شیوع همه چیز از شیرینی های معطر استفاده می کردم ، اما به لطف پودر ویتامین C مارا ، اکنون از آرد جو دوسر شکلاتی خود چشم پوشی می کنم و درعوض شیرین کننده های خود را از شیرین کننده های گیاهی مکمل دریافت می کنم.

فرمول منبع اقیانوس مارا از ویتامین C ، اسید هیالورونیک ، جلبک های کلرلا برای اسیدهای چرب ضروری ، اسپیرولینا برای ویتامین های B و پروتئین B ، زردچوبه ، ریشه جینسینگ ، مورینگای سنگین آنتی اکسیدانی و قارچ های ریشی برای مبارزه با استرس و ورم استفاده می کند (البته به نوعی شما نمی تواند چیزی فراتر از طعم تازه آناناس را بچشد). چهار ماده گیاهی اخیر ، آداپتوژن هستند که هالی هرینگتون ، متخصص رژیم غذایی ، یکبار به آنها گفت شکل می تواند “مقاومت بدن شما را در برابر مواردی مانند استرس ، بیماری و خستگی تقویت کند.”

متخصصان پوست موافقت می کنند که فواید پوست نیز وجود دارد. ویتامین C به خودی خود برای حمایت از تولید کلاژن و دفاع در برابر آسیب رادیکال های آزاد مفید است ، که پوست شما را چاق و انعطاف پذیر نگه می دارد ، توضیح می دهد راشل ناظاریان ، MD ، متخصص پوست و هیئت مدیره و عضو گروه پوست شوایگر نیویورک. Corey L. Hartman ، MD ، بنیانگذار پوست پوست با سلامتی پوست در آلباما ، افزود: چه ویتامین C را بصورت موضعی از طریق سرم های مراقبت از پوست خود مصرف کنید و چه آن را از طریق مکمل پودر مصرف کنید ، تمام ویتامین C برای شما مفید است ، روش فقط به این بستگی دارد که مزایایی که می گیرید

در مورد آداپتوژن ها ، شیلپی ختارپال ، متخصص پوست ، کلینیک کلیولند ، می گوید که آنها برای کاهش خستگی و اثرات منفی استرس شناخته شده اند و اعتقاد بر این است که با نرمال سازی سیستم غده فوق کلیه کار می کنند. برخی از آنها ، از جمله زردچوبه و جینسینگ ، دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند و گفته می شود می توانند از آسیب رادیکال های آزاد به پوست جلوگیری کنند (اما ، مانند همه مکمل ها ، آنها مورد تایید FDA نیستند ، بنابراین نمی توانید به طور قطعی بگویید). به همین ترتیب ، دکتر نظریان یادآور شد که تحقیقات بیشتری در مورد مصرف اسید هیالورونیک از طریق هیالورونات سدیم لازم است ، اما نتایج اولیه نویدبخش کاهش رنگ چین و چروک و بهبود بافت پوست است. (مرتبط: طبق نظر متخصصان پوست 11 بهترین سرم ضد پیری)

در این میان ، برخی از شواهد نشان می دهد که آداپتوژن ها می توانند با افزایش چگونگی کنترل بدن بر هورمون استرس کورتیزول ، تأثیر بگذارند. دکتر نظریان می گوید ، کورتیزول اضافی می تواند تولید روغن را “افزایش” دهد و منجر به آکنه شود ، و همچنین باعث ایجاد التهابات پوستی مانند روزاسه و اگزما می شود. او اضافه می کند که فرمولی مانند مارا می تواند به اثرات کورتیزول و استرس اکسیداتیو در برابر نور و آلودگی خنثی شود و از روغن آکنه و رادیکال های آزاد محافظت کند.

در حالی که من هر روز شکمبه های ویتامین D و B12 مصرف می کنم ، اعتراف می کنم که در مورد اکثر مکمل ها ، فروش بسیار سختی دارم ، فقط به این دلیل که مقررات FDA در مورد آنها بسیار سست است. اما با توجه به مصرف بیش از حد قند ، متوجه شدم که هر چیزی که ولع مصرف قند من را سیر کند ، حتی اگر برای سلامتی من کمی مفید باشد ، یک پیروزی است.

بهترین عامل محافظت از پوست ، دفاع خوب است ، بنابراین دکتر نظریان توصیه می کند به دنبال محصولی با ترکیبات نیروگاهی مانند آنهایی که در مکمل درخشش ویتامین C Mara Natural Sea ویتامین C وجود دارد ، باشید تا با گذشت زمان پوست شما به بهترین شکل ظاهر شود. مکمل مزه شیرین مارا است چیزی که مرا از رختخواب بلند می کند ، بنابراین نباید مشکلی باشد. و گرچه باعث درخشش پوست من می شود و امیدوارم که به تقویت ایمنی بدن ، FTR کمک کند ، اما اینکه طعم آن بسیار بهتر از Emergen-C باشد ، صدمه ای نخواهد زد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>