مگان فاکس در اوایل کار در مصاحبه InStyle تأمل می کند

[ad_1]

ونیز ، کالیفرنیا - 19 ژوئن: مگان فاکس در 19 ژوئن 2021 در ونیز ، کالیفرنیا در نمایشگاه مخفی NoCap Show x Machine Gun Kelly شرکت کرد.  (عکس از اسکات دودلسون / گتی ایماژ)

مگان فاکس پس از سالها پنهان شدن آماده است تا حرفه خود را پس بگیرد. در مصاحبه اخیر با InStyle، این بازیگر به دهه اول زندگی حرفه ای خود نگاه كرد كه او را به “زندان خودخواسته” فرستاد و در مورد “پیشرفت شگفت انگیز” بحث كرد كه اخیراً وی را دوباره به كانون توجه سوق داد.

“من بیدار ماندم و به خودم قول دادم كه هرگز یك روز دیگر از زندگی ام را از ترس زندگی نخواهم كرد. من به خانه آمدم ، و تمام زندگی من تغییر كرد.”

وی توضیح داد که در پی مبارزه مداوم با انتقادات جنسیتی و زن ستیزانه در هر مرحله از آنچه که اوج زندگی حرفه ای او شناخته می شد – “من را بیرون آوردند و در یک نقطه سنگسار کردم و قتل دادم” ، وی سالها نسبتاً از کانون توجهات دور ماند. این تا سال 2020 بود که بازیگر زن با آن روبرو شد جونا هگز، فیلمی که وی در سال 2010 در آن بازی کرد و “در مطبوعات مورد تحسین قرار گرفت.” وی گفت: “من هرگز حتی آن را تماشا نکرده بودم زیرا سایر بازیگران به من گفتند که این کار را نکن.” “منظورم این است که من برای آن فیلم به صلیب کشیده شدم ، فقط در مرورها بی رحمانه شدم. اما موضوعی بر سرم آمد و من گفتم ،” من آن را شجاع خواهم دید و آن را تماشا خواهم کرد. ”

با تماشای او متوجه شد که نظرات منفی خارج از تناسب به وجود آمده است و او دارای یک نمایه است. “آن شب ، من بیدار ماندم و به خودم قول دادم كه هرگز یك روز دیگر از زندگی خود را از ترس زندگی نخواهم كرد. من به خانه آمدم ، و تمام زندگی من تغییر كرد. من طلاق گرفتم و بیشتر كار كردم و کارهای بیشتری انجام دادم. من پایان دادم ملاقات با کالسون [Baker, aka Machine Gun Kelly]، و سپس به معنای واقعی کلمه همه چیز از آنجا منفجر شد ، “ادامه داد.

از آن زمان ، مگان زندگی حرفه ای خود را پس گرفت و همزمان ، توسط فرقه جدیدی “که از خاکستر زنده شد” که از همان اوایل به بازنگری فرهنگ پاپ پرداخت. او آخرین فیلم ترسناک خود را توصیف کرد ، تا مرگ، به عنوان “یک فیلم گذار خوب” برای مخاطبان برای آماده شدن برای نسخه پخته تر این بازیگر و رویاهای خود را برای پیوستن به دنیای سینمایی مارول یا دی سی به اشتراک گذاشت. وی در مورد تمایل به بازی در نقش یک ابرقهرمان گفت: “مردم به خاطر این کار از شما متنفر هستند زیرا جایزه های بزرگی به شما نمی دهد.” “من af * ck نمی دهم. به من جایزه MTV بدهید. من به BAFTA آفریقایی احتیاج ندارم.”

مصاحبه قدرتمندانه بازیگر زن را به طور کامل بخوانید InStyle.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>