مگان فاکس در وگاس لباس کرست را با مسلسل کلی می پوشد

[ad_1]

مگان فاکس باید برای شرکت در آزمون های آزمایشی در نظر بگیرد بریجتون، زیرا در این مرحله ، مجموعه لباس کرست او رقابتی با مجموعه هر سه خواهر فیتینگتون است. حدود یک هفته و نیم پس از جفت کردن یک کراس ست کاملاً خوب با شلوار چسبان تمرین در شش پرچم ، بازیگر هنگام حضور در یک مسابقه UFC در لاس وگاس با دوست پسر شیک خود ، Machine Gun Kelly ، فاکتور جذابیت را 10 برابر کرد. او یک لباس میدی طلای گل رز پوشیده بود که کاملاً از طرفین و از مرکز بدنه ای به سبک شلوار بسته بود. طراحی غیر قابل انکار سکسی از مجموعه لباس های آماده بهار Dolce & Gabbana در سال 2003 استقبال می کند ، و ما مطمئنیم که بسیار خوشحالیم که خوشحال است که او آن را از بایگانی دوباره زنده کرد.

صاحب سبک Maeve Reilly لباس ساتن مگان را با یک گردنبند زنجیره ای نقره ای ، کیف شانه ای مشکی ، پاشنه های پلت فرم برنز Stuart Weitzman و رژ لب مارون ترکیب کرد و این لباس را به یک لباس مناسب برای یک شب در وگاس تبدیل کرد. در همین حال ، MGK با پوشیدن ژاکت بمب افکن دارای طلا و جواهر ، که توسط دولچه و گابانا نیز طراحی شده است ، همراه با یقه سیاه سیاه و سفید ، گردنبند مروارید و لوبیای لوئیس ویتون به طرز ظریفانه ای با مگان مطابقت داشت. نگاهی اجمالی به لباس فرم مگان پیش رو بیندازید ، و سپس نگاه کنید به جذاب ترین چهره ستاره تا به امروز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>