مگان مارکل افکار خودکشی را به عنوان یک سلطنتی تجربه کرد


UNSPECIFIED - UNSPECIFIED: در این تصویر دستی که توسط Harpo Productions ارائه شده و در 5 مارس 2021 منتشر شده است ، اپرا وینفری در 7 مارس 2021 با شاهزاده هری و مگان مارکل در یک برنامه برتر CBS Primetime ویژه مصاحبه می کند. از طریق گتی ایماژ)

مگان مارکل در مورد چگونگی رنج سلامت روانش به عنوان یکی از اعضای ارشد خانواده سلطنتی صحبت کرد. در طی مصاحبه ای بمب گذاری شده با اپرا در 7 مارس ، دوشس ساسکس گفت که او در اولین بارداری خود با افکار خودکشی زندگی می کند و می ترسد از شوهرش ، شاهزاده هری بگوید. وقتی او جرات کرد تا نیاز خود را برای کمک به صدا در آورد ، او از او حمایت کرد. خانواده سلطنتی به عنوان یک نهاد ، این کار را نکردند.

مگان توضیح داد که فکر می کرد پایان دادن به زندگی اش “همه چیز را برای همه حل خواهد کرد”. او انتقاداتی را تجربه کرد که ریشه در نژادپرستی مطبوعات انگلیس داشت و بدون محافظت توسط خانواده همسرش احساس “سکوت” کرد. وی گفت: “من از گفتن آن شرمنده بودم و شرمنده ام كه ​​مجبور شدم آن را به هری اعتراف كنم. اما من می دانستم كه اگر آن را نمی گفتم ، پس آن را انجام می دادم.” “من فقط نمی خواستم دیگر زنده باشم.”

مگان واقعه ای در سال 2019 را به یاد آورد که اندکی پس از آنکه وی به هری درباره افکار خودکشی خود گفت ، رخ داد. “من به یاد می آورم که می گفت ،” من فکر نمی كنم تو بتوانی بروی “، و من گفتم ،” من نمی توانم تنها بمانم “. مگان فقط می تواند دست خود را از دست هری ببیند. او یادآوری کرد: “ما هر دو فقط در تلاش هستیم که خود را حفظ کنیم.” با کم شدن چراغ های تئاتر ، مگان گریه می کرد.

مگان ، دوشس ساسکس و شاهزاده هری شاهزاده انگلیس ، دوک ساسکس ، در 16 ژانویه 2019 در تالار سلطنتی سیرکل دو سولئیل در حمایت از سنتبیل در تالار رویال آلبرت لندن شرکت می کنند. (عکس از پل گروور / POOL / خبرگزاری فرانسه) ( اعتبار عکس باید PAUL GROVER / AFP را از طریق Getty Images بخواند)

مگان از “موسسه” ، نامی که به مقامات ارشد که برای خانواده سلطنتی کار می کردند ، نام برد. او را برگردانده بودند. او سپس به دنبال پشتیبانی از بخش منابع انسانی کاخ بود. آنها با احساسات او همدردی کردند ، اما به او گفتند که آنها نمی توانند کمک کنند زیرا او کارمندی با حقوق نبود. حتی هری شک داشت که مگان می تواند از دیوارهای کاخ کمک واقعی کند.

با وجود آسیب دیدگی زندگی سلطنتی و هجوم بی امان به شخصیت او ، مگان خارج از نقش سلطنتی خود به صلح نزدیکتر است. او و هری به همراه پسر 1 ساله خود به کالیفرنیا نقل مکان کردند. او در دوستی یکی از نزدیکترین افراد معتمد پرنسس دیانا به آرامش دست یافت. (“چه کسی می فهمد که درونش چگونه است؟”) وقتی زن و شوهر برای استقبال از کودک شماره دو آماده می شوند ، او پر از امید است.

“من خیلی غصه می خورم. منظورم این است که پدرم را از دست داده ام. نوزادی را از دست داده ام. تقریباً نامم را گم کرده ام. منظورم این است که هویت از بین رفته است. اما من هنوز ایستاده ام و امیدم برای مردم در فرار از این کار این است که بدانیم طرف دیگری نیز وجود دارد “، مگان گفت. “دانستن اینکه زندگی ارزش زیستن دارد.”

اگر شما یا یکی از عزیزانتان ایده خودکشی دارید یا در معرض خطر هستید ، سامری ها منابع زیادی دارند و یک طناب نجات 24/7 در 116 123 دارند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>