مگان مارکل برای اعلام بارداری از لباس خوابیده استفاده می کند

[ad_1]

تبریک به ترتیب شاهزاده هری و مگان مارکل است! در روز ولنتاین ، دوک و دوشس ساسکس وقتی اعلام کردند که خانواده شان در حال رشد است ، زندگی ما را پر از عشق کردند. درست است ، این زن و شوهر در انتظار فرزند دوم خود هستند ، این بدان معناست که آرچی یک برادر بزرگ خواهد بود! اخبار بدون یک عکس شگفت انگیز جشن شگفت انگیز از مگان و هری کامل نمی شدند و طبیعتاً دوشس ظاهر ایده آل را برای چنین موقعیت خاص انتخاب کرد.

از زمان حرکت بزرگ آنها از لندن به مونته سیتو ، کالیفرنیا ، مگان به سبک ریشه های خود در کالیفرنیا بازگشت. او به جای شیک پوشان ، کلاه های حصیری لبه دار و شلوار جین آبی را به جای جوراب شلواری انتخاب کرده است. این مد آرام و راحت به ساقه بارداری او راه یافت ، و مگان لباس ماکسی کارولینا هررا گشاد و خنثی پوشید. مطابق با مردم، این لباس برای او هنگام بارداری با آرچی ساخته شده است. چه سنت شیرینی!

دوک و دوشس ساسکس این روزها نسبتاً خصوصی باقی مانده اند ، بنابراین نمی توان گفت که چه شیوه بارداری در آینده را از مگان خواهیم دید – به خصوص اگر شایعات صحت داشته باشد و تولد نوزاد در بهار است. با این اوصاف ، هر لحظه ای که الهام بگیریم را خواهیم گرفت و آنها را به تابلوهای Pinterest اضافه خواهیم کرد. با شناختن مگان ، هر لباسی ارزش یادآوری را خواهد داشت.

منبع تصویر: Misan Harriman

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>