مگان مارکل برای مراسم Spotify لباس اسکار دلا رنتا را به تن کرد

[ad_1]

وقتی زندگی لیمو های مگان مارکل را تحویل می گیرد ، آنها را به لباس بعدی با مد بالا تبدیل می کند. خوب ، این ممکن است کششی باشد اما ما می دانیم که دوشس ساسکس طعم مد را دارد ، که لباس مرکبات او در یک رویداد اخیر Spotify نشان می دهد. مگان و شوهرش ، پرنس هری ، یک نمایش مختصر مجازی برای پخش “جریان روشن” در 22 فوریه – اولین آنها از زمان ورود آینده فرزند دومشان ، داشتند. مگان برای این مراسم لباس گشاد اسکار د لا رنتا را انتخاب کرد ، که با میوه های تابستانی و سبزه چاپ شده باشد.

سبک بارداری مگان با اولین فرزندش ، آرچی ، همیشه در حد خاص بود و به نظر می رسد این بارداری جدید نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. او اخبار جالب کودک را در 14 فوریه با پوشیدن لباس آرام از یکی دیگر از طراحان مورد علاقه خود ، کارولینا هررا ، اعلام کرد. شایعه شده است که مگان در بهار برگزار می شود ، بنابراین ما تا آن زمان از هر لحظه مد بارداری لذت خواهیم برد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>