مگان مارکل بیانیه ای را در میان ادعاهای قلدری منتشر کرد

[ad_1]

ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی - 01 اکتبر: مگان ، دوشس ساسکس هنگام گفتگو با ActionAid در تور سلطنتی آفریقای جنوبی در 01 اکتبر 2019 در ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی ، به یک گفتگو پیوست تا درباره ماهیت خشونت علیه زنان و دختران صحبت کند.  (عکس از سمیر حسین / WireImage)

به نظر می رسد که این روزنامه ها نمی توانند مگان مارکل را تنها بگذارند ، می توانند؟ پس از پیروزی در دادخواست حفظ حریم خصوصی وی علیه روزنامه های آسوشیتد و درست چند روز قبل از مصاحبه بسیار مورد انتظار نشستن او با اپرا وینفری ، گزارش جدیدی از زمان با ادعا اینکه دوشس ساسکس در طول مدت حضور خود در کاخ کنزینگتون با شکایت قلدری از یکی از مشاوران سابق خود روبرو شده است. صادقانه بگویم ، من از این حملات بی اساس علیه مگان خسته شده ام ، و حتی نمی توانم تصور کنم که او چقدر خسته است.

“بیایید فقط این را همان چیزی که هست بنامیم – یک کارزار تبلیغاتی محاسبه شده بر اساس اطلاعات غلط گمراه کننده و مضر.”

روز چهارشنبه ، سخنگوی مگان و پرنس هری بیانیه ای را منتشر کرد مردم پرداختن به اتهامات قلدری ، که گفته می شود در سال 2018 اتفاق افتاده است. “دوشس از این آخرین حمله به شخصیت خود ناراحت است ، به ویژه به عنوان کسی که هدف قلدری خود قرار گرفته است و عمیقا متعهد به حمایت از کسانی است که درد و آسیب دیده اند “بیانیه خوانده شده است. “او مصمم است كه به كار خود در زمينه ترحم و شفقت در سراسر جهان ادامه دهد و تلاش خود را ادامه خواهد داد تا الگويي براي انجام كارهاي درست و انجام كارهاي خوب قرار دهد.”

بر اساس ادعاها ، مگان “دو دستیار شخصی را از خانه بیرون راند و اعتماد به نفس کارمند سوم را تضعیف کرد.” مگان این ادعاها را انکار کرده و سخنگوی وی نیز بیانیه ای را به این سازمان داده است زمان، گفت ، “بیایید فقط این را بنامیم آنچه در آن است – یك كارآزمایی محاسبه شده بر اساس اطلاعات غلط و گمراه كننده و مضر. ما از دیدن این تصویر افتراآمیز از دوشس ساسكس كه توسط یك رسانه اعتبار گرفته شده ، ناامید شده ایم. تصادفی نیست كه چندین اتهاماتی یک ساله با هدف تضعیف دوشس اندکی قبل از اینکه او و دوک بخواهند صریح و صادقانه در مورد تجربه سالهای اخیر خود صحبت کنند ، در اختیار رسانه های انگلیسی قرار گرفت. “

مگان و هری در طول مصاحبه خود با اپرا – که از 8 مارس ، یک روز پس از نمایش آن در ایالات متحده از تلویزیون ITV پخش می شود – در مورد موضوعات مختلف از جمله ازدواج ، خروج سلطنتی و موارد بعدی دوک و دوشس ساسکس. این مصاحبه اولین مصاحبه این زوج از زمان کناره گیری رسمی از سمت سلطنتی ارشد انگلیس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>