مگان مارکل جزئیات نژادپرستی خانواده سلطنتی را نسبت به آرچی ارائه می دهد

[ad_1]

مگان مارکل در 7 مارس صریحاً با اوپرا در مورد واقعیت روابط پرتنش خود با خانواده سلطنتی صحبت کرد ، از جمله نژادپرستی ای که هنگام بارداری با او و پسر شاهزاده هری ، آرچی تجربه کرد. در طول مصاحبه مورد انتظار ، مگان توصیف کرد که چگونه “ساکت” شد و نتوانست از خود در برابر واریول منفور دفاع کند و در عین حال برای محافظت از پسر متولد نشده خود مبارزه کند.

بسیاری تصور می کردند او و هری تصمیم گرفتند که آرچی زندگی بدون عنوان رسمی را بگذراند ، اما طبق گفته مگان ، شرکت خانواده سلطنتی این تصمیم را گرفت. این مسسه نمی خواست آرچی شاهزاده شود و یا اجازه دهد امنیت امنیتی را به او داشته باشد. مگان واقعاً نمی توانست این انتخاب را درک کند زیرا این انتخاب بر خلاف کنوانسیون بود ، اما او تصور کرد نژادپرستی نقشی داشته است.

مگان انتظار نداشت که “اولین عضو رنگین خانواده” از عناوین سنتی کنار گذاشته شود. وی به اپرا گفت: “همچنین نگرانی ها و گفتگوهایی در مورد اینكه پوست وی هنگام تولد تا چه حد تیره است وجود دارد.” مگان از افشای افرادی که در این مکالمات نقش داشته اند غافل شد زیرا “این امر برای آنها بسیار مضر خواهد بود.” وی خاطرنشان کرد که انتظار دارد خانواده با توجه به نقش آنها در جامعه مشترک المنافع متنوع ، دارای دامنه بیشتری باشد.

منبع تصویر: گتی / دومینیک لیپینسکی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>