مگان مارکل می گوید کلمه مورد علاقه آرچی “هیدراته” است

[ad_1]

کیپ تاون ، آفریقای جنوبی - 25 سپتامبر: شاهزاده هری ، دوک ساسکس ، مگان ، دوشس ساسکس و پسر کوچک آنها Archie Mountbatten-Windsor با اسقف اعظم دزموند توتو و دخترش Thandeka Tutu-Gxashe در بنیاد میراث دزموند و لیا توتو دیدار می کنند تور سلطنتی آفریقای جنوبی در 25 سپتامبر 2019 در کیپ تاون ، آفریقای جنوبی.  (عکس از توبی ملویل - استخر / گتی ایماژ)

پرنس هری و مگان مارکل در مصاحبه ای انفجاری با اپرا وینفری در مورد اینکه زندگی خانوادگی آنها از زمانی که از وظایف سلطنتی خود دور شده اند چگونه بوده است ، صحبت کردند. همراه با تصاویری از بازی آرچی 22 ماهه در ساحل را به اشتراک می گذارد با سگهای خانواده ، گای و پولا ، پرنس هری به اشتراک گذاشت که آنها زمان بیشتری را در خارج از خانه سپری کرده اند.

پرنس هری به اپرا گفت: “امسال برای همه دیوانه بود.” “اما داشتن فضای بیرونی که بتوانم با آرچی به پیاده روی بروم و ما می توانیم به عنوان یک خانواده و با سگ ها و … به پیاده روی برویم یا به ساحل برویم ، که بسیار نزدیک است ، همه این موارد فقط [great]. حدس می زنم نکته برجسته برای من چسباندن او به پشت دوچرخه در صندلی کودک کوچکش باشد و [taking] او را با دوچرخه سواری سوق داد ، کاری که من در جوانی هرگز قادر به انجام آن نبودم. “

هری خاطرنشان کرد که آرچی عاشق اشاره به همه چیزهایی است که در دوچرخه سواری آنها وجود دارد. هری گفت: “من می توانم او را از پشت ببینم ، و او دستهایش را بیرون آورده است ، و مانند” ووووو “است. “چت کردن ، چت کردن ، گپ زدن ، رفتن به” درخت خرما “،” خانه “.”

به گفته مگان ، “روی یک رول” آرچی و کلمه مورد علاقه جدید او “هیدرات” است ، که از آنجا که اولین کلمه کودک نو پا “تمساح” بود ، چندان تعجب آور نیست. آرچی همچنین اطمینان حاصل می کند که به هر کسی که خانه را ترک می کند ، “ایمن رانندگی” را بگوید که کاملاً قابل ستایش است. مصاحبه کامل را در CBS تماشا کنید تا درباره آنچه مگان و هری از زمان نقل مکان به کالیفرنیا می خواستند بیشتر بدانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>