مگان مارکل نامه هایی برای مصاحبه با زنان برای مشاغل می نویسد

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 12 سپتامبر: مگان ، دوشس ساسکس پس از راه اندازی مجموعه کپسول Smart Works در 12 سپتامبر 2019 در لندن ، انگلیس ، موج می زند.  Smart Works در سپتامبر 2013 ایجاد شده است تا به زنان بیکار کمک کند اعتماد به نفس لازم را برای موفقیت در مصاحبه های شغلی و بازگشت به کار به دست آورند.  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / کریس جکسون

مگان مارکل به قول خود وفادار مانده است. دوشس ساسکس علی رغم این واقعیت که او دیگر یک سلطنت کارگر نیست ، گفت که به حمایت های خود متعهد خواهد ماند و این کار را کرده است. روز سه شنبه ، Smart Works – یکی از دو حامی Meghan که هنوز هم از آن حمایت می کند – مشتی یادداشت دست نویس را که اخیراً برای زنان شکار کار قلم زده است ، به اشتراک گذاشت.

این سازمان در اینستاگرام نوشت: “در جشن ماه تاریخ زنان و روز جهانی زن ، حامی ما ، دوشس ساسکس لحظه ای وقت صرف کرد و برخی از مشتریان ما را تشویق کرد.” “نوشته شده توسط دوشس ، چندین یادداشت شخصی در اوایل این هفته به مرکز ما تحویل داده شد ، و سپس به مشتریان ما ارسال شد ، تا هنگام بازگشت به محل کار ، آنها را تشویق کنند.”

دوشس در نامه ای که به مشتری خود که به تازگی در زمینه بهداشت کار شغلی نوشته شده است ، نوشت: “من می خواستم تبریک های شخصی خود را بخاطر رسیدن به جایگاه جدید در بهداشت عمومی ارائه دهم – اکنون نمی توانم به چیز مهم تری فکر کنم. و من من بسیار خوشحالم که می دانم Smart Works در مصاحبه شغلی موفق شما را پشتیبانی می کند. ” در یادداشت دیگری که قبل از مصاحبه شغلی برای مشتری نوشته شده بود ، مگان نوشت: “من می خواستم شخصاً بنویسم تا برای شما در مصاحبه آینده آرزوی موفقیت داشته باشم. گرچه هر مصاحبه ای می تواند دلهره آور باشد ، من می دانم که Smart Works شما را با اعتماد به نفس قادر ساخته است برای پیشرفت در طول روند … شما در مصاحبه شگفت آور خواهید شد نفس عمیق را بخاطر داشته باشید و خود باشید

به افتخار روز جهانی زن ، مگان سال گذشته نیز پس از بازدید از مدرسه ، کلمات الهام بخشی را برای دانش آموزان در مدرسه رابرت کلاک انگلیس به اشتراک گذاشت ، و او و پرنس هری مردم را تشویق می کنند تا از طریق بنیاد Archewell نسبت به زنان زندگی خود رفتارهای ترحمی انجام دهند. نامه های دست نویس مگان را در زیر بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>