مگان مارکل و پرنس هری از دخترشان چه نامی بردند؟

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 10 ژوئیه: (LR) ملکه الیزابت دوم ، مگان ، دوشس ساسکس ، شاهزاده هری ، دوک ساسکس در حال تماشای ملاقات هواپیمای RAF در بالکن کاخ باکینگهام ، در حالی که اعضای خانواده سلطنتی در مراسم بزرگداشت صد سالگی شرکت می کنند RAF در 10 ژوئیه 2018 در لندن ، انگلیس.  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

خانواده مگان مارکل و پرنس هری کمی بزرگتر شدند! در 4 ژوئن ، دوک و دوشس ساسکس از فرزند دوم و دختر اول خود در سانتا باربارا ، کالیفرنیا استقبال کردند. از زمانی که مگان و هری اعلام کردند که انتظار دختر دارند ، هیجان و انتظار زیادی در مورد نام کودک وجود داشت و این زوج یک نام خانوادگی کاملاً شخصی برای دخترش انتخاب کردند: لیلیبت “لیلی” دیانا مونتبتن-ویندزور.

لیلی هم به خاطر مادربزرگ بزرگش ، ملکه الیزابت دوم و هم به خاطر مادربزرگ فقیدش ، پرنسس دیانا ، نامگذاری شده است. این ملکه در میان خانواده و دوستان عزیز خود به “لیلیبت” معروف است. این تکان دادن شیرین ارتباطی را که هری اغلب با هر دوی این مادران قدرتمند صحبت کرده تأیید می کند. در واقع ، او از لحظه ای که او و مگان بارداری خود را اعلام کردند مطمئن شد که حافظه مادرش در زندگی لیلی نقش دارد.

لیلی به برادر بزرگتر آرچی ، که در سال 2019 متولد شده است ، می پیوندد. به این خانواده چهار نفره جدید این خبر جالب را تبریک می گویم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>