مگان مارکل و پرنس هری از فرزند دومشان استقبال می کنند

[ad_1]

ویندزور ، انگلستان - 08 مه: شاهزاده هری ، دوک ساسکس و مگان ، دوشس ساسکس ، در کنار پسر تازه متولد شده خود Archie Harrison Mountbatten-Windsor هنگام عکسبرداری در سالن سنت جورج در قلعه ویندزور در 8 مه 2019 در ویندزور انگلیس ژست گرفتند.  دوشس ساسکس در ساعت 05:26 روز دوشنبه 06 مه ، 2019 به دنیا آمد. (عکس توسط دومینیک لیپینسکی - استخر WPA / گتی ایماژ)

خانواده مگان مارکل و پرنس هری کمی بزرگتر شدند! در 4 ژوئن ، دوک و دوشس ساسکس از دختربچه ای به نام لیلیبت “لیلی” دایانا مونتبتن-ویندزور استقبال کردند. نام او برای ملکه الیزابت دوم که نام خانوادگی وی لیلیبت است و همچنین مادر فقید هری پرنسس دیانا را گرامی می دارد. نماینده این زوج در بیانیه ای گفت: “دوك و دوشس به خاطر آرزوها و دعاهای گرم شما متشكرم كه آنها از این اوقات خاص در خانواده لذت می برند.” به گفته نماینده “مادر و کودک هر دو در شرایط سالم هستند و در خانه مستقر می شوند.” توت کوچک اکنون به پسر 2 ساله زوجین پیوست و پس از برادر بزرگترش در صف سلطنت انگلیس قرار دارد.

مگان و هری – که در ماه مه 2018 گره زدند – اولین بار اعلام کردند که در ماه فوریه دوباره انتظار دارند ، سه ماه پس از آنکه مگان در تابستان گذشته از دست دادن بارداری را تجربه کرد. هری در طول مصاحبه خود با اپرا وینفری در ماه مارس ، هیجان خود را از آمدن قریب الوقوع دختر بچه خود ابراز داشت و گفت: “این شگفت انگیز است.” آنها همچنین به اپرا گفتند که بعد از دخترشان بچه دار شدن تمام شده است. تبریک میگن و هری به خاطر بسته جدید شادیشان!

منبع تصویر: استخر Getty / WPA

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>