مگان مارکل پس از کک و مک در کلاس هشتم کتابی نوشت

[ad_1]

ویندزور ، انگلستان - 26 ژوئیه: مگان ، دوشس ساسکس در Sentebale Polo 2018 شرکت کرد که در 26 ژوئیه 2018 در ویندزور ، انگلیس در باشگاه سلطنتی سلطنتی Berkshire Club برگزار شد.  (عکس از سمیر حسین / سمیر حسین / WireImage)

مدت ها قبل از اینکه مگان مارکل به عنوان یک نویسنده پرفروش کودک شناخته شود ، داستان دیگری را نوشت. شاید با وبلاگ شخصی مارکل از دوران پیش از دوشس آشنایی داشته باشید ، اما آیا می دانید او در مدرسه نیز کتابی نوشت؟ روز سه شنبه ، کتابدار کنگره ، کارلا هیدن ، کتاب کلاس هشتم مارکل را کشف کرد چهره ای بدون کک و مک. . . شب بدون ستاره است، که او برای یک پروژه مدرسه نوشت.

هیدن در توئیت خود که حاوی نسخه هایی از انتشارات مارکل جوان بود ، خاطرنشان کرد: “او شگفتی کک و مک را با نقاشی و آیه بزرگ می کند.” این كتابدار همچنین نشان داد كه ماركل این كتاب را در سال 1996 ، هنگامی كه 15 ساله بود ، به دفتر حق چاپ ارسال كرد. در یک صفحه آمده است: “بعضی از افراد عقیده دارند که کک و مک عجیب است ، در حالی که من اتفاقاً مخالفم ، زیرا اگر کک و مک نداشتم ، پس واقعاً من نبودم!”

عشق مارکل به کک و مک خود تا بزرگسالی ادامه داشت. آرایشگر سابق وی خاطر نشان كرد كه یكی از خواسته های ماركل این بود كه اطمینان حاصل كند كه كك و مک او “زیرچشمی می کند” و تحت پوشش بنیاد قرار نمی گیرد. او گفت در سال 2017 جذابیت، “تا به امروز ، حیوان خانگی من زمانی است که رنگ پوست من تغییر می کند و کک و مک های من از عکسبرداری خارج می شوند.” عنوان کتاب مدرسه راهنمایی او در واقع از جملاتی الهام گرفته شده بود که او را نزدیک به قلب رشد می کرد. “برای تمام دوستان صورت کک و مک من در آنجا ، من چیزی را که پدرم در جوانی به من گفت با شما در میان می گذارم:” چهره ای بدون کک و مک شب بدون ستاره است. “کتاب مارکل به پدر و مادرش اختصاص داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>