مگان مارکل یکشنبه در نبرد حریم خصوصی در برابر نامه الکترونیکی پیروز شد

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 09 مارس: شاهزاده هری ، دوک ساسکس (L) و مگان ، دوشس ساسکس برای شرکت در مراسم سالانه روز مشترک المنافع در ابی وست مینستر در 9 مارس 2020 در لندن ، انگلیس وارد می شوند.  (عکس از دن کیتوود / گتی ایماژ)

مگان مارکل پیروزی بزرگی را برای خود و دیگر افرادی که مورد حمله روزنامه های خبری قرار گرفته اند جشن می گیرد. روز پنجشنبه ، دوشس ساسکس بیانیه ای را پس از پیروزی در دادخواست حفظ حریم خصوصی خود علیه روزنامه های آسوشیتد ، که صاحب آن است ، به اشتراک گذاشت. دیلی میل و پست روز یکشنبه. مارک واربی ​​، قاضی دادگاه عالی در لندن ، این حکم را صادر کرد پست روز یکشنبه با انتشار نامه ای خصوصی که در سال 2018 برای پدرش ، توماس مارکل ارسال کرده بود ، به حریم خصوصی مگان حمله کرد.

“پس از دو سال طولانی برای پیگیری دعاوی ، من از دادگاه ها برای برگزاری روزنامه های Associated روزنامه و نامه روز یکشنبه بیانیه مگان آغاز شد. “این روشها (و سایر نشریات خواهران آنها نامه آنلاین و دیلی میل) جدید نیستند در واقع ، آنها بیش از حد طولانی بدون نتیجه ادامه داشته اند. برای این رسانه ها ، این یک بازی است. برای من و بسیاری دیگر ، زندگی واقعی ، روابط واقعی و غم و اندوه بسیار واقعی است. خسارتی که آنها وارد کرده و می کنند عمیق است. “

“همه ما در هنگام فروش اطلاعات غلط بیش از حقیقت ضرر می کنیم.”

وی در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه “جهان به اخبار معتبر ، با واقعیت بررسی شده و با کیفیت بالا احتیاج دارد” ، افزود: “همه ما وقتی اطلاعات نادرست بیش از حقیقت می فروشند ، هنگامی که استثمار اخلاقی بیش از نجابت می فروشد ، و وقتی شرکت ها تجارت خود را ایجاد می کنند ، ضرر می کنیم مدل برای سود بردن از درد مردم. ” گفته شد ، او “این پیروزی جامع در زمینه حفظ حریم خصوصی و حق چاپ” را یک پیروزی برای همه می داند. “ما اکنون می دانیم ، و امیدواریم که این یک سابقه قانونی باشد ، که شما نمی توانید حریم شخصی شخصی را در اختیار داشته باشید و از آن در پرونده حفظ حریم خصوصی استفاده کنید ، همانطور که متهم در طی دو سال گذشته با صراحت گفته است.”

وی اظهارات خود را با بیان اینکه این پیروزی را “با هر یک از شما – به اشتراک می گذارد – به پایان رساند ، زیرا همه ما سزاوار عدالت و حقیقت هستیم ، و همه ما شایسته بهتر هستیم.” وی در ادامه از همسرش شاهزاده هری ، مادرش دوریا راگلند و تیم حقوقی خود ، از جمله جنی آفیا “برای حمایت بی وقفه از وی در طول این روند” تشکر کرد.

مگان و هری پس از خروج از خاندان سلطنتی انگلیس در ژانویه 2020 ، روابط خود را با چندین روزنامه بزرگ انگلیس قطع کردند. در آوریل 2020 ، این زوج نامه ای به سردبیران نامه ارسال کردند خورشید، ایمیل روزانه، آینه روزانه، و اکسپرس روزانه، گفت آنها حاضر نیستند “خود را به عنوان ارز برای اقتصاد کلیک و تحریف ارائه دهند” و “تعامل صفر” با انتشارات خواهند داشت. از آن زمان ، این زوج دوباره به لس آنجلس نقل مکان کردند ، جایی که آنها تمرکز اصلی خود را بر سازمان غیر انتفاعی خود Archewell گذاشتند.

منبع تصویر: گتی / دن کیتوود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>