مگان و هری ابتکار Archewell را در سالگرد آغاز کردند

[ad_1]

دوبو ، استرالیا - 17 اکتبر: شاهزاده هری ، دوک ساسکس و مگان ، دوشس ساسکس در 17 اکتبر 2018 در فرودگاه دوبو استرالیا وارد فرودگاه دوبو شد.  دوک و دوشس ساسکس در تور رسمی پاییزی 16 روزه خود به شهرهای استرالیا ، فیجی ، تونگا و نیوزیلند سفر می کنند.  (عکس از Phil Noble - استخر / گتی ایماژ)

پرنس هری و مگان مارکل به تازگی تلاش بعدی بنیاد Archewell خود را اعلام کردند و این بار تلاش خود را برای کمک به هند متمرکز کرده اند. در 19 مه ، که سومین سالگرد ازدواج این زوج نیز بود ، دوک و دوشس ساسکس در وب سایت بنیاد آرچول خود فاش کردند که آنها یک بار دیگر با World Central Kitchen همکاری می کنند تا یک مرکز امداد جامعه را در بمبئی هند بسازند.

در بیانیه آمده است: “در حال حاضر ، موارد COVID-19 در سراسر کشور هند در حال افزایش است.” “روز سه شنبه ، کل ویروس های هند از 25 میلیون نفر گذشته است ، در 24 ساعت گذشته 260،000 مورد جدید و 4329 مورد مرگ گزارش شده است. صدها هزار زندگی از دست رفته است ، میلیون ها نفر آلوده شده اند و نگرانی گسترده ای وجود دارد که حتی بحران در حمایت از هند ، بنیاد Archewell و World Central Kitchen بر نیازهای بلند مدت جوامع محلی متمرکز شده اند. “

مکان بمبئی سومین مجموعه از چهار مرکز امداد جامعه است که در حال حاضر شامل دومینیکا و پورتوریکو می باشد. در بیانیه توضیح داده شده است: “هدف این مراکز تأمین آسایش و انعطاف پذیری (و همچنین بهبود و قدرت) برای جوامعی است که در آن مستقر هستند.” “در طول بحران های آینده ، این مراکز می توانند به سرعت به عنوان آشپزخانه واکنش اضطراری – یا سایت های واکسیناسیون – فعال شوند و در زمان آرام تری به عنوان مرکز توزیع غذا ، مدارس ، کلینیک ها یا مکان های اجتماع برای خانواده ها خدمت کنند.”

مگان و هری همیشه اشتیاق به انسان دوستی را مشترک داشته اند ، بنابراین جای تعجب نیست که آنها سومین سالگرد خود را برای اعلام ابتکار جدید Archwell انتخاب کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>