مگان و هری از پناهگاه زنان آسیب دیده اند و به طوفان تگزاس آسیب زده اند

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 15 اکتبر: شاهزاده هری ، دوک ساسکس و مگان ، دوشس ساسکس در جوایز WellChild در هتل رویال لنکستر در 15 اکتبر 2019 در لندن ، انگلیس شرکت کردند.  (عکس مارک کوتبرت / مطبوعات انگلستان از طریق گتی ایماژ)

همین هفته گذشته اعلام شد که دوک و دوشس ساسکس برای همیشه به طور رسمی از وظایف سلطنتی خود عقب نشینی می کنند ، اما این بدان معنا نیست که آنها از دلایلی که بیشترین معنا را برای آنها دارد عقب می روند. در 21 فوریه ، هری و مگان پناهگاه و پشتیبانی زنان جنسیس را در دالاس ، TX غافلگیر کردند و از آنها در تعمیرات ناشی از طوفان زمستانی که ایالت ایالات متحده را ویران کرده حمایت کردند.

“امروز خبر خسارات ما به شاهزاده هری و مگان رسید ، دوک و دوشس ساسکس! “پناهگاه و پشتیبانی زنان جنسیس – سازمانی با هدف ارائه سرپناه ، ایمنی و مشاوره به زنان و کودکانی که خشونت خانگی را تجربه کرده اند – در صفحه توییتر خود نوشت:” از طریق سازمان های غیرانتفاعی خود [Archewell Foundation]، آنها با تعویض سقف تسهیلات مسکونی انتقالی ما و کمک به ما در تأمین نیازهای فوری از ما حمایت می کنند.

مگان و هری با وجود کنار گذاشتن حمایت های مختلف سلطنتی و انتصابات افتخاری با کناره گیری از اعضای ارشد خانواده سلطنتی ، می توانند حمایت های خصوصی خود را که شامل خیریه ها و پروژه هایی مانند Smart Works ، Mayhew ، بازی های Invictus ، و البته بنیاد Archewell آنها. این آخرین کمک زوجین تحت رادار نشان می دهد که دوک و دوشس ، صرف نظر از حمایت های سلطنتی ، همیشه افراد عمل خواهند بود.

جنسیس لیست خواسته های آمازون را برای کمک به کمک های مالی راه اندازی کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>