مگان و هری اپرا چه زمانی در انگلیس مصاحبه می کنند؟


CBS به تازگی پخش یک برنامه ویژه ویژه روز یکشنبه 7 مارس را اعلام کرده است که در مکالمه با دوک و دوشس ساسکس ، مگان مارکل و پرنس هری ، کسی را به جز اپرا وینفری نمی بیند. وینفری در سال 2018 در عروسی این زوج شرکت کرد و در این ویژه نامه او به طور خاص در مورد قدم گذاشتن در زندگی خود به عنوان یک سلطنتی ، ازدواج با پرنس هری و تجربه مادر شدن خود صحبت خواهد کرد ، زیرا اخیراً بارداری دوم خود را اعلام کرد در یک مصاحبه صمیمی ، این زوج در مورد چگونگی کنار آمدن مگان با زندگی تحت فشار شدید جامعه و موارد بعدی این زوج بحث خواهند کرد.

بعداً وینفری و مارکل به شاهزاده هری ملحق می شوند ، زیرا این زوج در انتقال اخیر خود به ایالات متحده تأمل می کنند. CBS همچنین تأیید کرد که این زوج در مورد برنامه های خود برای گسترش بیشتر خانواده و امیدهایشان برای آینده بحث خواهند کرد.

پس از خروج آنها از خانواده سلطنتی انگلیس در ژانویه 2020 ، این زوج راهی طولانی داشته اند و باید اعتراف کنیم که به طور جدی مشتاق شنیدن همه چیز درباره سفر آنها هستیم. ما فقط تنها نیستیم ، طرفداران این زوج قبلاً برای به اشتراک گذاشتن هیجان خود به توییتر رفته اند توییت کردن یک کاربر که “این فقط بهتر می شود!”

هنوز زمان پخش ویژه این محصول در انگلیس اعلام نشده است ، با این حال CBS تأیید کرده است که توزیع جهانی قرار است دنبال شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>