مگان و هری با مصاحبه درمورد مسائل رنگ آمیزی در انگلستان صحبت کردند

[ad_1]

UNSPECIFIED - UNSPECIFIED: در این تصویر دستی که توسط Harpo Productions ارائه شده و در 5 مارس 2021 منتشر شده است ، اپرا وینفری در 7 مارس 2021 با شاهزاده هری و مگان مارکل در یک برنامه برتر CBS Primetime ویژه مصاحبه می کند. از طریق گتی ایماژ)

شب گذشته مانند Superbowl Sunday احساس شد. اولین مصاحبه مگان مارکل و پرنس هری با اپرا در انگلستان آغاز شد ITV، و دقیقاً مانند Superbowl – یا حتی یک نیروی کیهانی بزرگتر – باعث شد میلیونها نفر از ما متوقف شوند و تماشا کنند. همه ما برای شنیدن دردی که یک زن متحمل شده است ، برای سرگرمی ، و چیزهایی در مورد آن درست به نظرم نمی رسد. این افکار محرک ژوئن 2020 را به ارمغان آورد ، نمونه دیگری که جهان متوقف شد و به صدای بی شماری از سیاه گوش داد که تجربیات دردناک اختلاف نژادی را بازگو می کند. در بیش از 1200 سال از وجود سلطنت انگلیس ، داستان های کر کننده استعمار و نژادپرستی وجود داشته است. بنابراین وقتی مگان ، یک زن سیاه پوست وارد این م institutionسسه شد ، من قبلاً در مورد موفقیت او در خانواده سلطنتی و به طور کلی در انگلیس شک داشتم. من اشتباه نکردم

هنگامی که من از کانادا به انگلستان نقل مکان کردم ، قبلاً شایعات مربوط به عناصر منحصر به فرد نژادپرستی پنهان و پنهانی را که در اینجا وجود دارد محرمانه می دانستم. به حدی که وقتی مگان مارکل راجع به همه چیزهایی که گذرانده بود تماشا می کردم ، تقریباً آنطور که باید بود فک نمی کردم. بله ، مثل تو نفس نفس می زدم ، با هیبت خیره می شدم و چشمانم اشک می ریخت زیرا داستانی که او تعریف می کرد کاملاً آشنا بود. تا زمانی که هری در نیمه دوم مصاحبه درمورد اینکه مگان در ابتدا مورد استقبال خوب خانواده قرار گرفت – و در هنگام انجام وظایف خود از آنچه که آنها به عنوان تور محوری از طریق استرالیا توصیف می کنند – خوش درخشید ، صحبت کرد که به یک نتیجه گیری ساده و قطعی رسیدم: هنگامی که یک زن سیاه پوست فراتر از آنچه جامعه سقف مناسب برای موفقیت و ایستگاه تشخیص داده است ، افزایش یابد ، حتی اگر ما نخواهیم آن را بپذیریم ، نژاد همیشه به یک م weaponلفه مسلح تبدیل می شود که در بالها منتظر است تا او را به واقعیت بازگرداند. من قبلاً این داستان را دیده و شنیده ام.

وقتی زنان سیاه به فضاها و موقعیت هایی صعود می کنند که دسترسی ما را به طور سیستمی منع کرده است ، کلمات اتهامی مانند “دیوا” ، “قلدر” و “زن سیاه عصبانی” می آیند.

این یک فکر بد تصور برای ایجاد احساس بد در کسی نیست ، یا تلاشی محکم برای بازی در کارت مسابقه نیست. این یک واقعیت ساده است. در طی خیزش های تابستان گذشته در آمریکا که ناشی از بی عدالتی ها و نابرابری های ناشی از نژاد بود ، تعداد بی شماری از زنان با نفوذ سیاهپوست حقایق تکان دهنده و هولناکی را درباره تجربیات خود در موقعیت های موفق خود افشا کردند. فقط به این دلیل که آنها به بالاترین نقاط موفقیت رسیده بودند ، به معنای معافیت یا محافظت از نژادپرستی ، تجاوزات خرد و اظهارنظرهای زننده نبود. وقتی زنان سیاه به فضاها و موقعیت هایی صعود می کنند که دسترسی ما را به طور سیستمی منع کرده است ، کلمات اتهامی مانند “دیوا” ، “قلدر” و “زن سیاه عصبانی” می آیند. در یک زمان از مصاحبه ، مگان می گوید ، “آنها برای محافظت از سایر اعضای خانواده حاضر بودند دروغ بگویند ، اما آنها مایل نبودند برای محافظت از من حقیقت را بگویند.” این جمله ای کاملاً گویا بود.

“شرکت” همانطور که مگان در طی مصاحبه دو ساعته به آن اشاره کرد ، مایل به نفی یا از بین بردن پایان ناگهانی عناوین تابلوهای قطبی ، الگوی های نژادپرستانه توییتر ، دروغ در مورد رفتارهای مانند دیوا ، و اختلافات بین مگان و اعضای خاص نبود از خانواده هنگامی که او در مورد افکار ترسناک خودکشی که در اولین بارداری خود او را آزار داده بود به طرف آنها دوید ، هنوز هیچ کمکی نبود.

یک گفتگوی عمیق تر وجود دارد که باید در مورد رنگ آمیزی در جامعه سیاه وجود داشته باشد ، و حتی یک گفتگوی عمیق تر درباره چیزهایی که در این مصاحبه در مورد آن ناگفته مانده است.

اگرچه من از نظر وضعیت ، ایستگاه یا حتی سابقه مختلط او هیچ چیز مشترکی با مگان مارکل ندارم ، اما می توانم با این واقعیت ساده روبرو باشم که ضد سیاه پوستی واقعی است. من نمی توانم درمورد وجود او به عنوان یک زن سیاه پوست صحبت کنم زیرا ما دو زندگی متفاوت داشته ایم و با این وجود هر دو پاداش سیاه بودن و “خوش طعم تر” بودن سیاهی پوست را نسبت به زنانی که پوست تیره تری دارند ، کسب کرده ایم. قبل از پخش این مصاحبه در آمریکا و انگلیس ، من مرتباً توییت هایی را می دیدم که صریحاً می گفتند: “چه می شود اگر او تیره تر بود ، وضع بدتر بود” و “حتی اجازه ازدواج با هری را هم نداشت.” من این توییت ها را به خاطر آنچه که بودند شناختم – اعتراف به آگاهی ما از این که زنان پوست تیره رنگ آمیزی بیشتری را در سطح عمیق تر و ناپایدارتر تجربه می کنند ، نشانه هایی که اگر مگان تیره تر بود ، رنگ پوست مجازات بدتری برای او ایجاد می کرد. یک گفتگوی عمیق تر وجود دارد که باید در مورد رنگ آمیزی در جامعه سیاه وجود داشته باشد ، و حتی یک گفتگوی عمیق تر درباره چیزهایی که در این مصاحبه در مورد آن ناگفته مانده است.

من که در جامائیکا ، یک کشور مشترک المنافع بزرگ شدم ، به طور معمول خانواده ام را می شنیدم که در مورد سلطنت انگلیس صحبت می کردند. مادرم حتی عکسی از ملکه الیزابت در اتاق نشیمن خود دارد که دهه های متمادی با توجه به ظاهر قدیمی آن طی شده است. صادقانه بگویم ، من هرگز وسواس را به درستی درک نکردم. هیچ چیزی در این م nothingسسه وجود نداشت که با من طنین انداز شود ، اما به دلایلی مردم از خانه جزیره من همیشه تحت تأثیر اعضای رفت و آمد سلطنت قرار می گرفتند ، که من واقعاً معتقدم ارتباطی با جنبه افسانه ای آن دارد همه. این واقعیت که این نوع افراد در دنیای مدرن وجود دارند ، تأثیر خیره کننده ای بر خانواده من داشت ، به نظر می رسید. این همان تأثیر خیره کننده ای بود که هنگام ازدواج مگان و هری جهان را در برگرفت و حتی در آن زمان نیز هنوز نمی توانستم خودم را در آنچه اتفاق می افتد منعکس کنم.

این مصاحبه ، جنبه های بسیاری از تجربیات خود من در اروپا را نشان داد که فقط یک زن سیاه پوست دیگر آنها را درک می کند. خانواده سلطنتی نهادی به قدمت زمان هستند. همیشه به زیبایی سکوت کرده است ، اما این بدان معنی نیست که قابل تأمل نیست. این دومین بار در تاریخ است که دروازه های طلاکاری شده ناخواسته باز می شوند و ما شاهد جزئیات تکان دهنده ای از یک زندگی شکست خورده و محافظت نشده از جانب سلطنت هستیم – امیدوارم که این زمان به نوعی تغییر ایجاد کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>