مگن استالیون در کمپین نایک از کلاه گیس Ombrè مسدود شده با رنگ استفاده می کند – دیدن عکس ها

[ad_1]

چه زمانی مگان تو نر برای اولین بار در سال 2019 وارد صحنه اصلی رپ شد ، او محبوبیت خود را با قافیه های باهوش ، کلاه گیس های رنگارنگ بیمارگونه و حتی یک عبارت واضح که در فراموشی استفاده شده (و مورد سو ab استفاده قرار گرفت) ، تقویت کرد. فقط در مدت دو سال ، خواننده رپ موفق به کسب سه جایزه گرمی شده است ، چندین جلد مجله پرمخاطب اعطا کرده است ، و حتی چندین کمپانی مارک تجاری را نیز تضمین کرده است – همه این کارها را انجام می دهد در حالی که به سبک واقعی Hot Girl خوب به نظر می رسد. در جدیدترین کمپین تجاری خود ، او به نظر می رسد مانند همیشه در یک کلاه گیس نئون ، مسدود شده از رنگ ، که فقط ممکن است روند بعدی رنگ موی کشور را القا کند.

رپر نژاد تگزاس دو میلیون عکس از کمپین Nike x Ambush را با میلیون ها نفر از طرفداران Hottie خود به اشتراک گذاشت. او در حالی که کلاه ایمنی کرومی در دست داشت ، با یک لباس ورزشی دو تکه صورتی و سیاه با یک جفت کفش ورزشی نایک بالا بالا نایک می زند. کلاه گیس رنگارنگ ombré توسط آرایشگر Kellon Deryck نصب شد که موها را به سه دسته در قسمت جلوی سر خود حالت داد. بزرگنمایی کنید و گره های ریز اطراف هر نان را مشاهده خواهید کرد. او همچنین دو شاخه موی سر را بیرون کشید تا صورت او را قاب کند.

این یک کلاه گیس کاملا منحصر به فرد رنگی است و ما امیدواریم که Thee Stallion به زودی نمای بیشتری از واحد به ما ارائه دهد. کلاه گیس ombré از انتهای آن از یک بلوند پلاتین به سه رنگ (سیاه ، سبز ، صورتی) محو می شود. ساقه های جلوی صورت او از ریشه ها بور روشن است ، اما رشته سمت چپ به رنگ سیاه درمی آمیزد در حالی که دیگری در انتهای آن صورتی است. حتی می توانید رنگ صورتی-پاستلی را در سه نان روی سر او مشاهده کنید. عکس دوم مجموعه مجموعه ای از پشت مو را نشان می دهد که می توانید نوارهای بزرگ صورتی نئون ، سبز آهکی و سیاه و سفید را در انتهای آن ببینید.

برای مطابقت با این کلاه گیس پشمالو ، پریسیلا اونو ، آرایشگر ، یک چین و برش سبز زیبا روی Captain Girl Captain ایجاد کرد. اونو خط چشم پرپشت و مشکی و یک جفت مژه به آن اضافه کرد تا چشم زنده را تکمیل کند. براق لب صورتی برهنه تمام نگاه را به هم می رساند.

در حال حاضر ، باید کاملاً واضح باشد که ما طرفداران بزرگ هر لحظه زیبایی Megan Thee Stallion هستیم که از خوراک های ما عبور می کند و این یکی تفاوتی ندارد. ما از دیدن اینکه کسی تصمیم دارد تکنیک بلوک رنگ را برای رنگ موی بعدی خود امتحان کند بسیار هیجان زده هستیم.


داستان های بیشتر در مورد کلاه گیس ها را بخوانید:


اکنون از جعبه جعبه جعبه زیبایی Allure جولای لذت ببرید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>