میبل برای اجرا در جزیره عشق 2021 از کت و شلوار موگلر استفاده می کند

[ad_1]

میبل خواننده سوئدی-انگلیسی وضعیت دختر خود را در 2021 تأیید کرد جزیره عشق ویلا با پوشیدن لباس گرم موگلر در هنگام اجرای ویژه خود. پس از برنده شدن او برای بهترین هنرمند انفرادی زن در جوایز BRIT 2020 ، فقط مناسب است که انتظارات بالا خواننده بیشترین طراحان تابستانی را برای او پوشید جزیره عشق شروع کردن – آغاز – اولین.

بر هیچ کس پوشیده نیست که طرح های فتیشیستی موگلر در دوران رنسانس قرار دارد. همه چیز از آنجا شروع شد که کاردی بی لباس نمادین Oyster را از مجموعه پاییز/زمستان 1995 مارک تا گرمی 2019 پوشید و سپس چند ماه بعد کیم کارداشیان از لباس آرشیوی Mugler با ظاهر مرطوب در Met Gala 2019 استفاده کرد.

کت و شلوار توهمی که میبل بر تن کرده است جزیره عشق به نظر می رسد از مجموعه بهار/تابستان 2021 موگلر است که توسط کیسی کادوالدر طراحی شده است. قطعات مشابهی از آن مجموعه اخیراً توسط دوآ لیپا به دلیل انتشار عکس جلدش پوشیده شده است رولینگ استونشماره فوریه 2021 و مگان فاکس در جوایز موسیقی بیلبورد 2021. برای مشاهده دقیق به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>