میراث ورونیکا وب ، در کلمات خودش

[ad_1]

لباس بدن فندی. گوشواره Agmes. رنگ های آرایش: خط چشم Eyetiner Effet Faux Cils تکان دهنده در رژ لب Black Deep Black و Rouge Pur Couture در Corail Legende توسط Yves Saint Laurent. لاک ناخن Essie در Not Red-y for Bed.

معامله Revlon من تلاقی کامل وقایع بود. بتان هاردیسون ، مدل سابق ، که برای ایجاد تغییر از داخل مد کار می کرد ، نماینده من بود. من افراد فوق العاده ای داشتم ، مانند سبک الیزابت سالتزمن ، که به من ایمان آورد و در واقع مرا با Revlon آشنا کرد. و اگر می خواهید نقاط را به هم وصل کنید ، یک شیمی دان آرایشی سیاه به نام Jerri Baccus-Glover داشت که در Revlon در حال توسعه Color Style ، خطی مخصوص زنان سیاه پوست بود و به او اختیار داده شد تا آن را به نتیجه برساند و بازار. من در حال قدم زدن در تمام این نمایش ها بودم – طراحانی مانند کارل لاگرفلد ، ایزاک میزراهی و آزلدین آلانا – و سردبیرانی مانند آندره لون تالی و لیندا ولز که راه اندازی کردند جذابیت، از من حمایت کرد من می دانستم که ممکن است این قرارداد اتفاق بیفتد.

هنگامی که قرارداد [with Revlon] سرانجام احساس راحتی کردم که زنان می توانستند به داروخانه گوشه و کنار خود در شهرهای کوچک و شهرهای بزرگ بروند و لوازم آرایشی را با قیمت قابل دسترسی و متناسب با نیازهای آنها تهیه کنند. حتی تا به امروز ، مردم مجبور شده اند كه به من مراجعه كنند و بگویند كه به دلیل تبلیغات Revlon من توانسته اند به داروخانه شهرشان بروند و به صاحبان آنها بگویند: “این خط وجود دارد. آن را برای ما سفارش دهید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>