میزبان و تم مشترک Met Gala 2021

[ad_1]

آیا ما می توانیم برای هدایت نمایشگاه دو قسمته Met Gala 2021 ، از مشترکین بهتر بخواهیم؟ همه تازه واردین توپ – که میزبان آنهاست Vogue مدیر ویراستار آنا وینتور – تیموتی چلامت ، بیلی ایلیش ، آماندا گورمن و نائومی اوزاکا مسئولیت مراسم بزرگترین رویداد سال را به عهده خواهند گرفت. اولین بخش با نام “در آمریکا: واژه نامه ای از مد” در مرکز لباس آنا وینتور در 18 سپتامبر 2021 افتتاح می شود و با فرش قرمز صمیمی و در انتظار دستورالعمل های دولت در روز دوشنبه ، 13 سپتامبر 2021 جشن گرفته می شود. این 75 سالگی است از مت گالا ، که توسط اندرو بولتون تنظیم شده است.

بولتون موضوع این نمایشگاه دو قسمتی را در یک بیانیه مطبوعاتی خلاصه کرد: “در طول سال گذشته ، به دلیل همه گیری ، ارتباطات با خانه های ما احساسی تر شده است ، و همچنین لباس های ما. برای مدل های آمریکایی ، این به معنای با توجه به این تغییر ، بخش اول نمایشگاه واژگان مدرن مد آمریکایی را بر اساس کیفیت بیانگر لباس و همچنین ارتباطات عمیق تری با موضوعات برابری ، تنوع و گنجاندن ایجاد خواهد کرد. در ادامه با همکاری مجموعه ای با کارگردانان فیلم های آمریکایی که داستان های ناتمام ذاتی اتاق های دوره The Met را تجسم می کنند ، در حال تحول در مورد زبان مد آمریکایی است. ”

قسمت دوم ، “در آمریکا: یک گلچین مد” ، در بال های آمریکایی در 5 مه 2022 با یک جشن 2 ماه مه ، با تاریخ اختتامیه 5 سپتامبر 2022 ، آغاز می شود. کل رویداد توسط اینستاگرام امکان پذیر است (شما متوجه خواهم شد که آدام ماسری رئیس اینستاگرام به عنوان یک صندلی افتخاری به آنا وینتور و تام فورد می پیوندد). برای کاوش بیشتر در موضوع ، می توانید نمایش مطبوعات مجازی The Met را در ویدیوی YouTube پیش رو مشاهده کنید. علی رغم این واقعیت که Met Gala سرزمین جدیدی برای Chalamet ، Eilish ، Gorman و Osaka است ، ما خوشحالیم که شاهد چنین الگوهای قوی ، رهبران و فعالانی از زمینه های مختلف هستیم که برای ارائه چنین تکامل لازم و درک مدرن از آمریکایی انتخاب شده اند روش.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>