میشل اوباما با استفاده از مهارت های بافندگی باراک را به یک ژاکت تبدیل کرد

[ad_1]

واشنگتن ، دی سی - 12 فوریه: باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا و میشل اوباما ، بانوی اول آمریکا ، در مراسم رونمایی از پرتره های رسمی خود در طی مراسمی در گالری پرتره ملی اسمیتسونیان ، در تاریخ 12 فوریه 2018 در واشنگتن دی سی ، شرکت کردند.  این پرتره ها به سفارش گالری ، برای Kehinde Wiley برای ایجاد پرتره پرزیدنت اوباما و ایمی شرالد از میشل اوباما ساخته شده است.  (عکس از مارک ویلسون / گتی ایماژ)

میشل اوباما از سرگرمی بافته شده جدید خود استفاده خوبی می کند. پس از گفتن الن دی جنرس در مورد مهارتی که در حین پناه گرفتن در محل کسب کرده است ، بانوی اول سابق اخیراً در مورد آنچه که او در مورد بافندگی در طول یک CBS امروز صبح مصاحبه با گیل کینگ. یک توصیه؟ وقتی با میشل صحبت می کنید ، این سرگرمی را “بانوی پیر” ننامید.

گیل به میشل گفت ، “من متعجب شدم که تو بافندگی می کنی … هیچ بی احترامی ، اما به نظر خیلی بانوی پیر است.” اما بانوی اول سابق گفت که این در واقع با شخصیت او مطابقت دارد زیرا دوست دارد “از هیچ چیز چیزی خلق کند”. او به شوخی به گیل گفت: “من نمی خواهم برای جامعه بافندگی من بیایی!”

میشل در حال ساخت انواع وسایل برای عزیزان خود در خانه است ، از جمله یک بلوز گردن خدمه برای باراک که او نپوشیده است. . . هنوز. “او خواهد [wear it]، “او به گیل اطمینان داد.” وقتی کمی گرم شد کار تمام شد ، بنابراین برای او آماده است. “با این حال ، تاپ های کلاهبرداری که برای دختران مالیا و ساشا درست کرده ، مورد توجه واقع شده است. میشل را در مورد همه چیز هیجان زده تماشا کنید در ویدیوی زیر ، با شروع از علامت 5:05 ، در چت او با گیل بافندگی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=plUzPU__K9M

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>