میشل اوباما درباره استفن کولبرت درباره افسردگی همه گیر صحبت می کند

[ad_1]

میشل اوباما یک بانوی اول سابق ، یک نویسنده ، یک انسان دوست ، و یک الگوی مثبت همه جانبه است ، اما او همچنین با من و شما بسیار قابل ارتباط است. او به استفان کولبرت گفت نمایش دیرهنگام که در طی همه گیری ، او افسردگی کم درجه ای را تجربه کرد (چه کسی این کار را نکرد؟). او در سن 57 سالگی می خواهد به جوانان بفهماند که زندگی پر از فراز و نشیب است.

وی گفت: “شما همیشه احساس خوبی نخواهید داشت.” “لحظاتی در همه زندگی ما وجود دارد ، به ویژه در وسط یک بیماری همه گیر و … ناآرامی نژادی ، شما در مورد آن یک نوع احساس خواهید کرد. بنابراین به خودتان استراحت دهید.”

اوباما در ادامه توضیح داد که بخشی از مراقبت از سلامت روانی وی داشتن ابزاری است که به او کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشد که شامل گذراندن وقت با خانواده و دوستان ، پیاده روی و ورزش است. او همچنین از رسانه های اجتماعی دور می ماند و با اخباری که مصرف می کند انتخاب می کند و اطمینان حاصل می کند که مقاله ها و پست هایی را که باعث اضطراب او می شود نخواند.

او به دخترانش ، ساشا ، 19 ساله و مالیا 22 ساله یادآوری می کند که دره های احساسات شما موقتی است ، اما قله ها نیز همین طور است ، و آنها باید آماده مقابله با پستی و بلندی ها باشند. وی گفت: “من سعی می کنم آنها و جوانان دیگر راجع به این فکر کنند که ابزار شما چیست ، چیزهایی که باعث شادی شما می شوند ، چیزهایی که باعث آرامش و آرامش شما می شوند” ، “او گفت ،” من این موارد را برای خودم می دانم اما توسعه این ابزارها دهه ها به طول انجامیده است. بنابراین ما باید با خود صبور باشیم ، به خصوص در شرایط سخت. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>