میشل اوباما در مورد ساشا و مالیا که آرایش او را می دزدند

[ad_1]

در هنگام حضور اخیر میشل اوباما در برنامه گفتگوی کلی کلارکسون ، نمایش کلی کلارکسون، او تمام جزئیات را در مورد اینکه دو دخترش ، ساشا و مالیا ، از دانشگاه به دلیل COVID-19 در خانه به خانه می آورند ، ریخت – از جمله آنها که در ابتدا به عنوان لانه خالی بین او و باراک اوباما روزهای سخت تری را سپری می کردند. اوباما بدون لحظه ای درنگ پاسخ داد: “اوه شوهر من”. دلیل آن کاملاً قابل نقل است: ساشا ، 19 ساله و مالیا ، 22 ساله ، دوست دارند آرایش مادرشان را بدزدند.

اوباما در ادامه به شوخی گفت که او نه تنها “در وقت ریاست جمهوری همسرش” تمام وقت را با آنها گذرانده بلکه اکنون که آنها به خانه بازگشته اند ، همچنین نمی تواند آنها را از کمد خود بیرون بیاورد. (با توجه به وسواس خودمان در روال زیبایی اوباما ، نمی توان گفت که آنها را مقصر می دانیم).

اوباما در این برنامه به کلارکسون گفت: “او همچنین یک مرد است ، بنابراین آنها آرایش او را وام نمی گیرند.” “من نمی توانم با این زنان كوچك در خانه ام چیزی پیدا كنم. می دانی؟ آنها همیشه سری به اتاق من می زنند و من مثل این هستم كه” چه كاری می كنی؟ چه چیزی می بری؟ آن را برگردان. ” آنها همه چیز را عقب نمی اندازند. ”

هنگامی که کلارکسون توانست خنده خود را از نامزدی اوباما کنترل کند ، او پاسخ داد ، “من آن را دوست دارم – شما به معنای واقعی کلمه هر مادر هستید. این عالی است.” اگر او فقط مورد علاقه مالیا و ساشا را از زیبایی خود ریخته باشد. . .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>