میشل اوباما مشاوره زندگی با دختران جوان را در پرسش و پاسخ به اشتراک می گذارد

[ad_1]

میشل اوباما در طی پرسش و پاسخ صادقانه خود برای سخنرانی دختران POPSUGAR ، توصیه های ارزشمندی را برای زنان جوان انجام نداد ، در 26 مارس ، دانش قدرت برتر ما است. در این رویداد چهره های مشهور مشهور و چند دوست جدید از جمله رهبران جوانی که از تحصیل دختران در سراسر جهان حمایت می کنند حضور داشتند. بانوی اول سابق برای پاسخگویی به س questionsالات این افراد تغییر دهنده نشست و شامل موضوعات مختلفی از مشاوره دانشگاه تا قهرمانان نوجوان خود شد.

او با لطف با نکات مفید ، تجربیات زندگی و حکایات ، به ویژه برای دختران ، پاسخ داد. در زیر چند پاسخ قدرتمند او را بررسی کنید و برای الهام گرفتن آماده شوید. ما امیدواریم که به POPSUGAR در کمک های مالی به دختران اتحاد ملحق شوید تا بتوانیم آینده ای روشن تر برای دختران ایجاد کنیم.

یک چیزی که آرزو می کنید قبل از ورود به دانشگاه بدانید چیست؟

“آرزو می کنم قبل از رفتن به دانشگاه چیزهای زیادی وجود داشته باشد. کاش می دانستم بچه های دیگری از سراسر کشور برای اولین بار از خانه دور هستند یا احساس عدم اطمینان یا عدم اطمینان می کنند ، زیرا وقتی به دانشگاه می روید فکر می کنید شما تنها کسی هستید که چنین احساسی دارید بنابراین کمی احساس تنهایی می کنید.

“کالج کاری نیست که شما بخواهید به تنهایی انجام دهید. شما باید از اتاق خواب خود بیرون بیایید ، از منطقه راحتی خود بیرون بروید ، باشگاه پیدا کنید ، به سازمان ها بپیوندید ، با معلمان ملاقات کنید و یک جامعه را به تنهایی بسازید. نه قرار است یکی به تنهایی از کالج عبور کند. این یک فعالیت تیمی است و شما قرار نیست قبل از رسیدن به آنجا بدانید که چگونه این کار را انجام دهید. ”

“چالش من با شما این است که مطمئن شوید در هر کلاس دست خود را بالا می آورید و یک سوال می پرسید. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید بیشتر به آن عادت می کنید.”

آیا توصیه ای برای زنان جوانی دارید که با اعتماد به نفس در مدرسه مبارزه می کنند؟

“همه ما در ذهن خود این شک و تردید را داریم. من می دانم که من این کار را کردم ، و حتی گاهی اوقات هم می کنم. من تعجب می کنم که آیا من به اندازه کافی خوب هستم ، آیا می دانم در مورد چه چیزی صحبت می کنم. اما در اینجا یک چیز وجود دارد که من یاد گرفتم انجام دهم : برای تمرین صدای خود. گاهی اوقات ، ورزش صدا به راحتی انجام آن ساده است. چالش من با شما این است که مطمئن شوید در هر کلاس دست خود را بالا می برید و یک سوال می پرسید. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید ، بیشتر به دست می آورید استفاده از آن را.

“همچنان که این کار را ادامه می دهید ، کلاس بعد از کلاس ، صحبت شما راحت تر خواهد شد. اما فقط در پشت حلق آویز شدن راحت نخواهید شد ، بنابراین این چالش من برای شما است. من می خواهم شما به خود بگویید ، که در هر کلاس ، خواه با س preparedالی آماده شوید و یا در آنجا به آن فکر کنید ، قصد دارید دست خود را بلند کنید و چیزی بگویید. و من به شما تضمین می دهم که هرچه بیشتر این کار را انجام دهید ، راحت تر خواهید شد. ”

چگونه پدران ، برادران و شوهران ما می توانند متحدان بهتری برای تحصیل دختران شوند؟

“نقشی که مردان ، پدرها ، برادران ، پسران ، شوهران در پی بردن به برابری زنان و دختران بازی می کنند ، کلیدی است. ما بدون آنها نمی توانیم این کار را انجام دهیم ، زیرا ما هنوز در جهانی زندگی می کنیم که مردان تصمیم می گیرند. آنها اغلب افرادی که در مورد اینکه چه کسی در یک مدرسه پذیرفته می شود ، چه کسی در یک شغل استخدام می شود تصمیم می گیرد.

“بنابراین بله ، ما به مردان بیشتری احتیاج داریم که ارزش فراگیر بودن میز را درک کنند. بدانند که این فقط لطفی نیست که شما برای زنان انجام می دهید ، بلکه این یک ارزش برای کل جامعه است. که همه ما وقتی صدای بیشتری ، صدای تحصیل کرده تر در میز داریم بهتر باشید. بنابراین بله ، ما به مردان و پسران و پدران و پسران نیاز داریم که در این امر حمایت کنند زیرا بدون شما نمی توانیم این کار را انجام دهیم. “

گفتگوی دختر خانم: دانش آیا قدرت برتر ماست؟ هنوز هم می توانید آن را در اینجا تماشا کنید و امیدواریم که کمک مالی به دختران اتحاد برای کمک به دختران نوجوان و رهبران مردمی که برای آموزش آنها تلاش می کنند ، در نظر بگیرید.

منبع تصویر: POPSUGAR عکاسی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>