مینی خانم سیاه اما رابرتز در مهمانی Oscars Watch 2021

[ad_1]

اما رابرتز ممکن است روی فرش قرمز اسکار قدم نگذاشته باشد ، اما او همچنان برای نشان دادن جایزه با این لباس سیاه لباس می پوشید. این بازیگر که به تازگی از پسرش ، رودز ، همراه گرت هدلوند استقبال کرده است ، در مهمانی اسکار برای روز آندرا و بازیگران فیلم دیده شد ایالات متحده در برابر بیلی هالید شب گذشته در لس آنجلس. این یکی از معدود موارد نادری است که زن و شوهر در یک رویداد عمومی با هم دیده شده اند.

در حالی که برخی از ستاره ها مانند زندایا رنگ های روشن و برش های میانی را انتخاب می کردند ، اما آن را در یک مینی لباس سیاه شیک و کلاسیک نگه داشت. او مدل LBD را با یک کت تاکسیدو متناسب با آن و با پاشنه های مشکی که در قسمت جلوی آن کمان داشت و یک کیف پول مشکی که دارای گل میخ های طلایی بود ، طراحی کرد. هدلوند ، بازیگر نقش هری آنسلینگر در فیلم ، با اما در یک لباس سیاه و سفید با یک دکمه سفید و یک کراوات سیاه و سفید هماهنگ شده بود. آنها در این مراسم با لباس شخصی هدلوند ، ایوان راس ، که کت کرم ، دکمه سفید و شلوار مشکی پوشیده بود ، عکس گرفته شدند. برای دیدن دقیق تر ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>