نائومی اوزاکا از اوپن فرانسه 2021 کناره گیری کرد

[ad_1]

پاریس ، فرانسه 30 مه. نائومی اوزاکا از ژاپن در مبارزه با پاتریشیا ماریا تیگ رومانیایی در دور اول زنان

منبع تصویر: گتی / تیم کلیتون / کوربیس

نائومی اوزاکا یک روز پس از جریمه 15000 دلاری (کمی بیش از 10 هزار پوند) به دلیل کنار گذاشتن در یک کنفرانس مطبوعاتی اجباری پس از پیروزی در دور اول مقابل پاتریشیا ماریا تیگ رومانیایی در 30 مه ، از مسابقات آزاد فرانسه 2021 انصراف داد (البته هنوز هم در مسابقات مصاحبه دادگاه بعد از مسابقه). اوزاکا هفته گذشته اعلام کرده بود که به دلیل آنچه که به نظر وی بی اعتنایی آشکار به سلامت روان ورزشکاران است ، امسال در مسابقات آزاد فرانسه کناره گیری خواهد کرد. بازیکنان حرفه ای در سراسر ورزش نظرات خود را ابراز داشتند. به عنوان مثال ، رافائل نادال ، قهرمان برنده 20 گرند اسلم در مسابقات انفرادی مردان ، گفت: صحبت با رسانه ها و كریس اورت ، قهرمان 18 دوره قهرمانی در مسابقات گرند اسلم ، بخشی از این كار بود و اظهار داشت كه این امر به رشد این ورزش كمك می كند.

رهبران چهار تورنمنت گرند اسلم در بیانیه مشترک خود در تاریخ 30 مه گفتند که در ابتدا پس از اعلام تصمیم اوساکا برای “بررسی وضعیت سلامتی و حمایت از اوزاکا” ، نامه نوشتند. آنها سپس هشدار دادند که اگر او بخواهد از تعهدات رسانه ای فرانسه آزاد چشم پوشی کند ، می تواند عواقب دیگری از جمله محرومیت از مسابقات و جریمه های احتمالی بیشتر یا محرومیت های گرند اسلم در آینده را به همراه داشته باشد.

در تاریخ 31 مه ، دو بار قهرمان تک نفره اوپن استرالیا و اوپن ایالات متحده از طریق رسانه های اجتماعی اعلام انصراف از مسابقات آزاد فرانسه کرد و نوشت: “فکر می کنم اکنون بهترین چیز برای مسابقات ، سایر بازیکنان و خوشبختی من این است که من کناره گیری کنید تا همه بتوانند دوباره به تمرکز تنیس در پاریس بپردازند. ” وی ادامه داد: “من هرگز نمی خواستم حواسم را پرت کنم و می پذیرم که زمان من ایده آل نبود و پیام می توانست واضح تر باشد.”

اوزاکا ، 23 ساله ، همچنین در اظهارات خود فاش کرد که او از سال 2018 Open US ، جایی که پیروز مقابل سرنا ویلیامز ظاهر شد ، با “حملات طولانی مدت افسردگی” دست و پنجه نرم می کند. پیروزی او ، با این حال ، مسلماً تحت سایه مجازات های صادر شده علیه ویلیامز قرار گرفت که وی به نظر وی جنسیت طلب بود. اوزاکا درباره افسردگی خود نوشت: “من واقعاً سخت کنار آمدم با آن.”

اوزاکا ادامه داد: “هر کسی که من را بشناسد می داند که من درونگرا هستم و هر کسی که مرا در مسابقات دیده باشد متوجه خواهد شد که من اغلب هدفون می بندم زیرا این امر باعث کاهش اضطراب اجتماعی من می شود. گرچه مطبوعات تنیس همیشه با من مهربان بوده اند (و من می خواهم به خصوص از همه روزنامه نگاران باحال که ممکن است صدمه دیده باشم عذرخواهی کنم) ، من یک سخنران عمومی نیستم و قبل از صحبت با رسانه های جهان امواج اضطرابی زیادی را به وجود می آورم. “

ونوس ویلیامز درباره پست اینستاگرامی اوزاکا اظهار داشت: “خیلی به شما افتخار می کند. مراقب خود باشید و به زودی می بینید که برنده خواهید شد!” همکار تنیس طرفدار اسلون استیونس نوشت: “ما از شما عزیزم عقب هستیم ، وقت لازم را بگیرید!” و کوکو گاوف نوشت ، “قوی باش.” Cordae ، دوست پسر اوزاکا ، اظهار نظر کرد: “نیازی به عذرخواهی از هیچ کس نیست!”

اوزاکا گفت که او قصد دارد به یک تعطیلات تنیس برود – به طور خاص نوشت ، “من می خواهم مدتی را از زمین خارج کنم” – و اگرچه او جزئیات بیشتری را ارائه نداد ، وی خاطر نشان کرد ، “وقتی زمان مناسب باشد من واقعاً می خواهم با “تور” کار کنید و در مورد راه هایی که می توانیم “بازیکنان ، مطبوعات و هواداران را بهتر کنیم ،” با استناد به قوانین “منسوخ” بحث کنیم. در بیانیه مشترک گرند اسلم که در تاریخ 30 مه منتشر شد ، بزرگان تنیس همچنین اظهار داشتند که آنها متعهد به بحث در مورد راه های “بهبود هر جنبه از تجربه بازیکن ، از جمله با رسانه ها هستند”. اطلاعیه کامل اوزاکا را در پست اینستاگرام زیر بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>