نائومی اوزاکا در اوپن فرانسه در 2021 انصراف داد

[ad_1]

برد یا باخت ، عملکرد خوب یا بد ، ورزشکاران حرفه ای می دانند که مصاحبه های پس از بازی بخشی از این معامله است. حتی اگر آنها همچنان در حال پردازش یک شکست آزاردهنده باشند ، انتظار می رود که روی تریبون بنشینند و در مورد اینکه چه اشتباهی رخ داده است ، چرا آنها این انتخاب را انتخاب کرده اند ، یا اینکه چگونه به جلو حرکت می کنند ، س fieldال های مختلفی را انجام می دهند – لیست ادامه دارد. روزنامه نگارانی که از این س questionsالات می پرسند فقط وظایف خود را انجام می دهند ، اما بدون شک این یک صحنه دشوار برای ورزشکاران است ، به ویژه کسانی که ورزش های فردی و بدون هم تیمی یا مربی انجام می دهند تا به عنوان بافر بازی کنند.

امروز ، نائومی اوزاکا دنیای تنیس را متعجب کرد و اعلام کرد که در اوپن فرانسه ، از جمله آن کنفرانس های مطبوعاتی پس از بازی ، هیچ مطبوعاتی انجام نخواهد داد. این ستاره 23 ساله تنیس در توییتر خود نوشت ، “من قصد ندارم خودم را در معرض افرادی قرار دهم که به من شک دارند” ، با اشاره به اینکه در کنفرانس های مطبوعاتی پس از بازی ، او اغلب س questionsالات تکراری یا س onesالاتی را مطرح می کند که در آنها شک ایجاد می کند ذهن او ، که می تواند برای عملکرد ورزشی و سلامت روان به طور یکسان مضر باشد.

در توضیح بیشتر ، اوزاکا گفت که او دیده است بسیاری از ورزشکاران “پس از باخت در اتاق مطبوعات” خراب می شوند ، و گفت که وضعیت شبیه لگد زدن به یک شخص در حالی که آنها پایین هستند است. “من دلیل آن را نمی فهمم.” در آن زمان ، این موضوع در مورد گرفتن یک داستان یا تلاش برای درک عملکرد یک ورزشکار نیست. این به سلامت روان این ورزشکار مربوط می شود ، که اوزاکا گفت مردم “هیچ توجهی به آن ندارند”. وی گفت که در واقع با اکثر روزنامه نگاران رابطه دوستانه ای دارد و این تصمیم شخصی نبوده ، بلکه در حفظ سلامت روانی خود بوده است.

اوزاکا همچنین استاندارد صنعت دیگری را مورد سوال قرار داد و گفت که وی با کنار گذاشتن مطبوعات در رولان گاروس جریمه ای “قابل توجه” دریافت خواهد کرد. وی گفت: “اگر سازمان ها تصور كنند كه می توانند مدام بگویند:” فشار دهید یا جریمه می شوید “و نادیده گرفتن سلامت روان ورزشكاران كه محور همکاری آنها هستند ، من فقط باید بخندم.

در موضع گیری برای سلامت روان ، اوزاکا همچنین این سال را مطرح می کند که چرا ورزشکاران باید کارهایی را انجام دهند که همیشه انجام داده اند ، به ویژه هنگامی که کنوانسیونی مانند این می تواند به سلامت روان آنها آسیب برساند. انتظار ما از اوساکا که ترسی ندارد که از صدای خود برای آنچه معتقد است ، همان عدالت نژادی یا سلامت روانی نباشد ، انتظار کمتری داشته باشیم. این بار ، او موضع می گیرد و هیچ حرفی نمی زند – و به جای آن اجازه می دهد عملکرد خود را در دادگاه انجام دهد. پیام کامل اوزاکا را در زیر بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>