نائومی اوزاکا مشعل المپیک را در بافته های خیره کننده جعبه قرمز روشن می کند – به عکس ها ، ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

هنوز دو هفته از دیدن ما نگذشته است نائومی اوزاکا در مراسم جوایز ESPY 2021 که روی فرش قرمز ظاهر شد ، و او با یک مدل موی دیگر مناسب مراسم افتتاحیه المپیک 2021 دوباره به آن بازگشت. در روز جمعه ، 23 ژوئیه ، تنیسور تیم ژاپن مجموعه ای از عکس ها را در فید اینستاگرام خود منتشر کرد که نشان می دهد او مشعل المپیک را روشن می کند در حالی که چند نوار جعبه زیبا دارد

این مجموعه عکس ها با یک عنوان صمیمانه همراه است که می گوید: “بدون شک بزرگترین موفقیت ورزشی و افتخاری که در زندگی ام داشته ام. من هیچ کلمه ای برای توصیف احساساتی که در حال حاضر دارم ندارم اما می دانم که در حال حاضر پر شده ام سپاسگزار و سپاسگزارم. دوست دارم بچه ها متشکرم. ” شش عکس پردازش اوزاکا را نشان می دهد [PROCEEDING? NOT SURE WHAT YOU MEAN HERE] به مشعل ، از پله ها به بالای تریبونی که روی آن قرار گرفته است بالا بروید ، و حتی شامل چند عکس از موهای او از پشت شوید ، که بیش از اندازه کافی از قفل های زیبا او را به ما ارائه می دهد.

اگرچه قبلاً اوزاکا را بافته می دانستیم (و به نظر می رسد سبک مورد علاقه وی باشد) ، این نوارهای قرمز رنگ شده اند. او در پست اینستاگرامی خود مشخص نکرد که چرا نوارهای قرمز خود را قرمز رنگ کرده اند ، اما ما فقط می توانیم تصور کنیم که این یک اشاره به دایره قرمز پرچم ژاپن است. قفل های قرمز او حتی با راه راه های قرمز پیراهن و شلوارک هماهنگی خوبی دارد.

مشخص نیست که آرایشگر پشت این نوارهای مویی چیست زیرا اوزاکا یکی را برچسب گذاری نکرده است. ژیمناست تیم آمریكا سیمون بیلز از طریق اینستاگرام فاش كرد كه همه ورزشكاران در بازی های امسال موهای خود را آرایش و آرایش می كنند ، آیا این احتمال وجود دارد كه او خودش این كار را انجام داده باشد؟ یا آیا او قبل از ورود به توکیو از آنها مدل و رنگ آمیزی کرده است؟

چه کسی مسئول این نگاه است ، آفرین. در قلب ما ، بافته های جعبه اوزاکا یک مدال طلا به خانه خود برده اند.


اطلاعات بیشتر در مورد مو:


اکنون ، این روش شش مرحله ای را در مورد نحوه شستن بافته های جعبه جعبه تماشا کنید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>