ناتالی امانوئل در مورد نمایندگی سیاه پوست در رسانه های انگلیس

[ad_1]

میامی ، فلوریدا - 01 فوریه: ناتالی امانوئل در 01 فوریه 2020 در میامی ، فلوریدا در AT&T TV Super Saturday Night در مریدین در جزیره باغ حضور یافت.  (عکس از دیمیتریوس کامبوریس / گتی ایماژ برای AT&T)

افراد مشهور زیادی در مورد نمایش نادرست و عدم نمایش کلی جامعه سیاه پوستان در فیلم ها و تلویزیون ابراز نگرانی کرده اند. برای بازی تاج و تخت ناتالی امانوئل ، آلومین ، امتناع قاطع رسانه های انگلیس از نمایش بازیگران سیاه پوست در صحنه ، چنان در کار او فراگیر بود که نیاز به سکونت در آمریکا را داشت فقط برای داشتن فرصت دیدن خود در صفحه نمایش. ناتالی اخیراً به گفت: “صنعت انگلیس همیشه ما را در آغوش نگرفته است.” ذات. “بسیاری از افراد مخلوط سیاه مانند من به آمریکا آمده اند زیرا فرصت ها فقط برای ما نبود. آنچه اتفاق افتاده استعدادهای زیادی برای ایالات متحده از دست رفته است.”

“این به معنای واقعی کلمه باعث می شود که بخواهم گریه کنم زیرا من آن دختر کوچک بودم بنابراین واقعیت این که می توانم برای شخص دیگری اینگونه باشم دوست داشتنی است.”

برای ناتالی ، که در نقش هکر فناوری رمزی بازی می کند F9: حماسه سریع، تصمیم او برای پیگیری نقش های بازیگری در خارج از انگلیس فقط یافتن کار نبود. ناتالی در حالی که جلوی خود را می گرفت گفت: “این همیشه دلگرم کننده است وقتی کسی به من مراجعه می کند و می گوید:” دخترم از موهای خود متنفر بود ، از پوستش متنفر بود ، از این چیزهای مربوط به خودش متنفر بود و تو را دید و حالا خودش را دوست دارد. ” اشک “این به معنای واقعی کلمه باعث می شود که بخواهم گریه کنم زیرا من آن دختر کوچک بودم بنابراین واقعیت این که می توانم برای شخص دیگری اینگونه باشم دوست داشتنی است.”

البته هالیوود هنوز تنوع خاص خود را دارد که باید بر آن غلبه کرد ، اما ناتالی خاطرنشان کرد که صنعت بزرگتر فیلم به بازیگران با پس زمینه های مختلف فضای بیشتری برای رزرو منظم نقش ها می دهد. ترك زادگاهش ساوتند اndن در اسكس خطرناك بود ، اما ناتالی سپاسگزار است كه با این كار این فرصت را به او داده است كه دختران كوچك بتوانند نگاه كنند و خود را در آنها نمایان كنند. “من به نوعی فقط وی گفت: “من حدس می زنم که سعی خواهم کرد” “و من واقعاً به این مسئله و اینکه جهان تصمیم گرفته است” ناتالی ، این اتفاق می افتد “بسیار افتخار می کنم. این سورئال است. من خودم را مرتب خرج می کنم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>