ناخن شیشه ای Normani و Cardi B در ویدئوی “Wild Side”

[ad_1]

دقیقاً مانند بقیه مردم وسواس موسیقی در اینترنت ، من تمام صبح صبح ، و غیر از اینکه توسط رقص های خیره کننده خیره کننده و همه لباس های سکسی که پوشیده بود ، موزیک ویدیوی جدید “Wild Side” را به کمک Cardi B تماشا کرده ام. در آن ، یک جزئیات زیبایی تا حدی پنهان در مورد ویدئو وجود دارد که به نظر می رسد هنوز هم نمی توانم ذهنم را در آن بپیچم: مانیکور شیشه ای همساز. در طول بخشی از ویدیو که همراه با شعر Cardi B است ، هر دو هنرمند دیده می شوند که بر روی یک تاب بر روی یکدیگر فشار می آیند و چیزی به غیر از کلاه گیس های تا مچ پا و ناخن های کاملاً مجسمه مانند ندارند.

با توجه به چند برچسب در اینستاگرام ، ناخن های Cardi و Normani توسط ناخن هنرمند مشهور So Jin Oh طراحی شده است ، که همچنین برای ساخت یک نسخه قبلی از مانیکور Lil Nas X نسخه کمی چشمگیرتر ساخته شده است. گرچه ناخن ها زیبا هستند ، اما نمی توانم فقط فکر کنم یک حرکت اشتباه انجام دهم در حالی که این لباس ها را می پوشم و حتی کوچکترین تکه شیشه را خرد می کنم ، عصبی نمی شوم – اما این چیز خوبی است که Normani و Cardi B جسارت بیشتری از من دارند . از نزدیک به هر دو مانیکور آنها نگاهی بیندازید ، و فیلم کامل “Wild Side” را در پیش رو مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>