ناخن های ژله ای 3D در تابستان امسال نکاتی را به شما ارائه خواهند داد

[ad_1]

وقتی هنرمندان ناخن از سراسر دنیا را در اینستاگرام دنبال می کنید ، متوجه موضوعات مشترکی می شوید که در سراسر جهان حلقه می زنند. یکی ، به ویژه ، از کره و ژاپن به خارج منتقل شده است: ناخن ژله ای سه بعدی. آنها از روند ناخن های ژله ای شفاف و رنگی شفافی برخوردار هستند که طی چند سال گذشته افزایش یافته است. به آرامی اما مطمئناً ، ناخن های ژله ای سه بعدی در امریکا محبوبیت بیشتری پیدا می کنند ، این به لطف قدرت رسانه های اجتماعی و هنرمندان با استعداد ناخن مانند میکی هیگوچی ، نیک تران و فلوری رز است.

به گفته تران (با نام مستعارvexnails) ، که در کلمبوس ، اوهایو ، مستقر است ، نگاه انتزاعی عجیب و غریب ترکیبی از روند ناخن 3D است که مدت ها بخشی از مدل های Gyaru ، Lolita و Harajuku بوده است و با نوآوری های لاک ناخن. این واقعیت را اضافه کنید که با ورود مجدد مردم به جهان ، مد آوانگارد احیا است و شما از داشتن ناخن های ژله ای سه بعدی لذت خواهید برد.

فلوری رز

ناخن های ژله ای سه بعدی را به نکات خود بیاورید

فلوری رز ، ناخن کار در نیویورک ، می گوید: از آنجا که این روند مهارت و تکنیک های پیچیده بالایی را می طلبد ، به احتمال زیاد قادر به تکرار آن در خانه نیستید (مگر اینکه زمینه هنری ناخن داشته باشید).

“من مطمئن نیستم که برای رسیدن به این ظاهر می توانید وارد هر سالن ناخن محلی شوید ، [either]، “تران اضافه می کند.” “اما اگر شما تحقیق خود را انجام دهید و ببینید هنرمندی که مایلید بیشتر به او بروید با ژل کار می کند ، احتمال اینکه بتواند ناخن های ژله ای سه بعدی ایجاد کند وجود دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>