نادیا حسین از GBBO بهترین نکات خود را برای نانوایان جدید به اشتراک می گذارد

[ad_1]

نادیا حسین در قسمت 1

منبع تصویر: Netflix

در شش سالی که نادیا حسین برای اولین بار مخاطبان سال 2015 را مجذوب خود کرد The Great Bake Off قهرمان ، زندگی او برای همیشه تغییر کرده است. میزبان تعداد زیادی از نمایش های تلویزیونی با مشخصات بالا (جدیدترین آنها نادیا پخت، و در ماه فوریه به نتفلیکس راه یافت) و انتشار چندین کتاب آشپزی محبوب ، ستاره های واقعیت نمایش را به موفقیت پایدار تبدیل کرد ، واقعیت این است که مادر سه نفره به POPSUGAR گفت که او بعضی اوقات هنوز هم برای آغوش گرفتن تلاش می کند. حسین به POPSUGAR گفت: “من فکر می کنم به عنوان یک انسان و مطمئناً به عنوان یک زن ، ما از اینکه به خود بگوییم در کارهایی که انجام می دهیم تبحر داریم بسیار بد هستیم.” “ما برای دیگران تشویق می کنیم ، اما برای خودمان نیستیم.”

حسین در یک گفتگوی گسترده به مناسبت روز جهانی زن ، توضیح داد که چرا از اجازه دادن به این افکار ناراحت کننده اعتماد به نفس جلوگیری از لذت حرفه ای اش جلوگیری می کند. و البته ، ما در مورد آشفتگی و اشتباه در آشپزخانه صحبت کردیم.

POPSUGAR: ما می توانیم وارد شویم: حال شما چطور است؟ در این مدت چطور بودی؟
نادیا حسین: من خوبم ، اما یک چیزهایی که در طی چند ماه گذشته یاد گرفته ام این است که فکر می کنم برای ما خیلی ساده است که فقط بگوییم “بله ، من کاملا خوب هستم” ، زیرا این جواب ساده است. در بعضی مواقع واقعاً بسیار سخت بوده است. اما ، گفته شد ، ما روزهای بسیار خوبی داشته ایم. و حتی نمی توانم فقط برای خودم پاسخ دهم زیرا احساس می کنم دیگر “من” نیستم. احساس می کنم برای سال گذشته ، ما به عنوان یک خانواده “ما” بوده ایم ، زیرا زمان زیادی را با هم گذرانده ایم. بنابراین ، ما روزهای سخت و روزهای نه چندان سختی داشته ایم.

“من به عنوان کسی که هر روز پخت می کند ، مرتباً اشتباه می کنم ، اما این بخشی از یادگیری و یافتن اعتماد به نفس در آشپزخانه است.”

PS: شما به خانواده خود اشاره کردید و من باید قسمت آن را بگویم [The Great British Bake Off] من و شوهرم بیشتر اوقات فینال فصل شما را تماشا می کنیم. به وضوح می توانید ببینید که درخشش شما برای کل خانواده شما چقدر معنی داشت. پدر و مادر و شریک زندگی بودن چگونه آرزوهای شما را شکل می دهد؟
NH: من هنوز نمی توانم آن را تماشا کنم [finale episode] بازگشت. برای هر کسی که به مشکلات بهداشت روان رنج می برد ، می بینید که این چیزهای فراتر از پخت کیک برای من است. این یک مبارزه و سفری بود که طی 10 هفته طی کردم. من آن را با دستانم روی صورتم ، از طریق انگشتانم تماشا می کنم.

اما شما همچنین می توانید خانواده من ، بچه هایم را ببینید. می توانید شوهر من و آن جهش شادی کوچکی را که پدرم در عقب انجام می دهد ، ببینید [of the crowd]. من هرگز ندیدم که خودش را تا این حد از زمین بلند کند. زندگی من در شش سال گذشته بسیار تغییر کرده است ، اما توسط افرادی که در اطراف من هستند بسیار شکل گرفته است. تصمیماتی که می گیرم و مسیری که طی می کنم در اطراف خانواده ام شکل گرفته است و همیشه بوده و خواهد بود. از آنجا که فکر می کنم وقتی خانواده خود را داشته باشید و فرزندان خود را داشته باشید ، دیگر فقط برای خود زندگی نمی کنید. شما برای آنها زندگی می کنید

اما یک چیز که من واقعاً در چند سال گذشته ، به خصوص سال گذشته ، توانسته ام از آن استقبال کنم ، برای من نیز زندگی کرده است. این واقعاً بسیار مهم بوده است ، زیرا بسیاری از تصمیمات و انتخاب های من بر اساس خانواده ام است ، اما گاهی اوقات فقط گفتن “نه ، این فقط برای من” دوست داشتنی است. و تصور می کنم حرفه من همین باشد. این فقط برای من است. این کاری است که من واقعاً دوست دارم آن را انجام دهم.

ویندزور ، انگلستان - 21 آوریل: ملکه الیزابت دوم در 90 سالگی تولد خود در 21 آوریل 2016 در ویندزور ، انگلیس ، کیک تولد را از نادیا حسین ، برنده مسابقه بزرگ بریتانیا دریافت کرد.  امروز نودمین زادروز ملکه الیزابت دوم است.  ملکه و دوک ادینبورگ خواستگاری های خود را در ویندزور انجام خواهند داد.  (عکس از جان استیلول - استخر WPA / گتی ایماژ)

منبع تصویر: استخر Getty / WPA
نادیا حسین برای جشن تولد 90 سالگی ملکه الیزابت دوم در سال 2016 کیک پخت.

PS: من همیشه بسیار سرگرم می شوم که به نظر می رسد شما در دوربین لذت می برید ، حتی اگر در مبارزه با اضطراب بسیار باز باشید. آیا برای شما آسانتر شده است که وقتی برای اجرای کار تحت فشار شدید ، فقط از کار خود لذت ببرید؟ و در غیر این صورت ، ترفندهای شما برای کنار آمدن چیست؟ زیرا به نظر می رسد شما دچار انفجار شدید.

NH: من فکر می کنم وقتی دچار مشکلات بهداشت روان هستید و اضطراب دارید ، واقعاً در نقاشی لبخند تبحر می کنید. و بین لبخند زدن و واقعاً شاد بودن تفاوت وجود دارد. برای من مدت زیادی طول کشید تا تفاوت را درک کنم. و مطمئناً در حرفه من ، چند سال طول کشیده است تا در واقع متوجه شوم که تفاوتی بین جعل و تظاهر به اینکه اوقات خوبی دارید و در واقع اوقات خوشی دارد. بزرگترین تفاوت برای من این بوده است که بفهمم در واقع در کارهایی که انجام می دهم تبحر دارم. من فکر می کنم به عنوان یک انسان ، و مطمئناً به عنوان یک زن ، ما در این که به خود بگوییم در کارهایی که انجام می دهیم مهارت داریم بسیار بد هستیم. ما برای دیگران تشویق می کنیم ، اما برای خودمان نیستیم. در آن لحظات که شک دارم ، و مضطرب هستم ، و احساس می کنم در مکان اشتباهی قرار گرفته ام و نباید این کار را انجام دهم ، و خودم را دچار شک و اضطراب می کنم ، به خودم یادآوری می کنم: ” در حال حاضر به بچه های خود چه می گویید؟ ” و باور کنید ، من مادر هستم که اگر شما یک نت تند روی پیانو می نواختید ، به شما می گویم: “این بد بود”. اما ، من همچنین به آنها خواهم گفت که آنها عالی هستند ، و خاص هستند و ارزش آن را دارند و برای جهان معنی دارند. و من در آن لحظات شک به خودم می گویم: “در حال حاضر به فرزندانت چه می گویی؟” و این همان چیزی است که من به خودم می گویم.

PS: این یک روش هوشمندانه است که می توانید خود را از ذهن خود بیرون بیاورید.
NH: بله ، زیرا ما نسبت به خود بسیار نامهربان هستیم. و من تصویری از خودم دارم که فکر می کنم حدود پنج سال داشتم و هر وقت به خودم شک می کنم یا حرف های ناخوشایندی برای خودم می زنم از خودم می پرسم ، اگر آن چیزها را به آن دختر کوچک واقعاً زیبا و موج دار بگویم در پایین و بالا لباس ورزشی و من نمی خواهم ، بنابراین این یک یادآوری خوب است.

“بسیاری از تصمیمات و انتخاب های من بر اساس خانواده ام است ، اما گاهی اوقات ، فقط دوست داشتنی است که بگویم ،
“نه ، این فقط برای من است.”

PS: در نادیا بیک ، به نظر می رسد خیلی راحت هستید که نقاط قوت خود را اعلام کنید ، و سپس چهره های جدید را دعوت می کنید تا جایی را که احساس می کنید چیزی برای اضافه کردن دارند پر کنید. احساس چنین حرکتی مطمئن است. آیا این [a philosophy] شما همیشه داشته اید؟
NH: در نهایت ، من در صنعتی کار می کنم که همیشه در آن احساس راحتی نکرده ام. و حتی تا به امروز ، همیشه احساس نمی کنم در آن جا مناسب هستم. اما من اعتقاد راسخ به بالا رفتن از نردبان ، بلکه همچنین نگه داشتن نردبان برای صعود سایر افراد نیز. من خیلی خوش شانس هستم که این سیستم عامل را دارم. من دوست دارم پلت فرم را به اشتراک بگذارم. من کاری را که دوست دارم دوست دارم و می دانم در چه چیزی مهارت دارم ، اما این بستری است که افراد زیادی می خواهند در آن عضو شوند. و من عاشق به اشتراک گذاشتن آن هستم. خوشحالم که آن را به اشتراک می گذارم فقط برای اینکه بتوانید چنین امتیازی را به اشتراک بگذارید. مکان فوق العاده ای برای توانایی انجام این کار است.

لندن ، انگلستان - 10 ژوئیه: نادیا حسین و خانواده در مراسم بریتانیا در بریتانیا شرکت کردند

منبع تصویر: گتی / آنتونی هاروی / همیار
حسین می گوید که سه فرزند و همسرش “پخت ساده” ، مانند “یک کیک پوندی خوب” ، تارت شکلات یا پودینگ کره نان و کره را ترجیح می دهند.

PS: بنابراین ، شما کیک تولد ملکه را پخته اید. مری بری طرفدار شماست. من دیدم که چلسی کلینتون در توییتر نمایش شما را فریاد زد. چگونه مغز خود را به شهرت می پیچانید؟
NH: خوب ، وقتی چلسی کلینتون گفت که می خواهد کیک کیک کیک توت فرنگی را بپزد ، که کمی شبیه بود “چه؟” کمی تکان دهنده بود. چنین چیزهایی همیشه من را شوکه می کند. واقعاً چنین می کند. اما ، من آنقدر خوش شانس هستم که پایگاه خودم را دارم – سه فرزندم ، خانواده ام. و به ندرت به خود اجازه می دهید که به ابر نه برسید زیرا وقتی من می توانم همه این کارهای شگفت انگیز را انجام دهم ، و این افراد مرا دنبال می کنند و مرا از سراسر جهان می شناسند ، من هنوز هم باید به خانه بیایم و توالت هایم را تمیز کنم. خوشایند است افرادی که کنه های آبی دارند شما را دنبال کنند و نظر دهند ، و افرادی که مرا از سراسر دنیا می شناسند ، اما وقتی مادربزرگ شما شما را به عقب می مالد و می گوید: “مطمئن شوید که استراحت می کنید و ما واقعاً به شما افتخار می کنیم” ، این خوب است .

PS: آیا هنوز هم پختن و پختن آرامش دارد؟
NH: بله ، در واقع این است. من خودم را در حال پخت و پز و پخت و پز می بینم که بسیار عصبانی می شود زیرا آشپزخانه ای که من در خانه از آن استفاده می کنم همان آشپزخانه ای است که برای پخت و پز از آن استفاده می کنم. بنابراین می تواند بسیار عصبانی شود و گاهی اوقات استرس زا باشد ، اما من واقعاً دوست دارم ساده مرتب کردن ، و سپس فقط ساختن یک نان موز برای بچه ها. و فقط در جای کیک قرار می گیرد و آنها از آن گوه برش می دهند. من آن را دوست دارم. و همچنین من بسیار خراب شده ام زیرا شوهرم پس از من پاکسازی می کند.

PS: بسیاری از افراد امسال پخت و پز استرس را شروع کرده اند. آیا توصیه ای برای افرادی که تازه شروع به پخت و پز می کنند و ناامید شده اند یا احساس می کنند نمی توانند این کار را انجام دهند ، دارید؟
NH: اگر وارد آشپزخانه شوید و مشکلی پیش بیاید ، بسیار مأیوس کننده خواهد بود. و بعد ، شما مثل این هستید که “اوه ، من در این کار خوب نیستم”. و به خود می گویید که نانوا نیستید. خوب ، من فکر نمی کنم این درست باشد.

فکر می کنم همه ما اشتباه می کنیم. من به عنوان کسی که هر روز پخت می کند ، مرتباً اشتباه می کنم ، اما این بخشی از یادگیری و یافتن اعتماد به نفس در آشپزخانه است. و خواه پخت و پز باشد یا پخت ، فکر می کنم برای یادگیری باید اشتباه کنید. برای خوب بودن باید بد باشی.

برای هر کسی که تازه وارد آشپزخانه شده است و نمی خواهد اعتماد به نفس او خیلی زود از بین برود ، یک چیز کاملاً ساده بپزید ، چیزی که نیازی به روشن کردن اجاق گاز نیست. شاید چیزی مثل تیفین یا جاده سنگلاخی درست کنید. شما هنوز هم باید آن را اندازه بگیرید. شما هنوز هم باید مخلوط کنید. هنوز باید تنظیم کنید و باید منتظر بمانید. و در پایان آن ، چیزی شیرین و خوشمزه به دست می آورید. این قسمت بزرگی از حضور در آشپزخانه و یافتن اعتماد به نفس شماست ، بنابراین از همان ابتدا شروع کنید فقط با آنچه در صورت شروع کودکی در آشپزخانه می خواهید بروید. شما چکار انجام خواهید داد؟ شما به سراغ چیزی کوچک مانند جاده سنگلاخی می روید که نیازی به پخت ندارد. و من به شما قول می دهم ، اعتماد به نفس خود را پیدا خواهید کرد. منظورم این است که بهترین سرگرمی برای داشتن است. وارد آشپزخانه شوید ، در آشپزخانه دور بزنید ، خواه این دلیل آن باشد که مضطرب هستید یا فقط می خواهید چیزی بپزید. و در پایان آن ، یک خوراکی شیرین دریافت خواهید کرد. این بهترین سرگرمی است.

نادیا حسین در قسمت 6

منبع تصویر: Netflix

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>