نامه ای برای روز جهانی زن توسط Meghan Markle Pens

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 06 مارس: (یادداشت سردبیر: محصول جایگزین تصویر # 1205706931) مگان ، دوشس ساسکس هنگام بازدید از مدرسه رابرت کلاک در داگنهام برای حضور در یک مراسم ویژه ، با کودکان مدرسه ای که علامت
منبع تصویر: استخر Getty / WPA

یک سال پس از گرامیداشت روز جهانی زن در مدرسه رابرت کلاک لندن ، مگان مارکل برخی از کلمات تشویقی را برای دانش آموزان به اشتراک می گذارد ، این بار در قالب نامه. روز پنجشنبه ، مدرسه عکس توییتر نامه ای را که دوشس به احترام روز ویژه برای آنها ارسال کرده است ارسال کرد. مگان شروع کرد: “یک بار پیش این زمان بود که من از دیدار با بسیاری از شما در هنگام بازدید از روز جهانی زن و بزرگداشت 50 سالگی قانون برابر حقوق برابر لذت بردم.” “من با چنین خاطرات خوبی به آن روز نگاه می کنم و مرتباً به همه شما فکر می کنم ، به ویژه اینکه می دانم در طول یک سال گذشته برای دانشجو و خانواده ها چه مشکلی پیش آمده است.”

دوشس ساسکس تأکید کرد که او ، همراه با او و بنیاد آرچول شاهزاده هری ، “همه را تشویق می کند تا در اعمال واقعی ترحم برای زنان در زندگی و جامعه خود شرکت کنند.” وی همچنین به دانشجویان پیشنهاد کرد “لحظه ای وقت بگذارند و در مورد زنانی که پیش از ما آمده اند بیاموزند.”

مگان ادامه داد ، “سال گذشته ، من به شما گفتم که صداهای شما توانایی تغییر جهان را دارند. امیدوارم که شما همچنان به رسم کردن صدای خود ادامه دهید. اعمال کوچک ترحمتی قدرت ایجاد یک تغییر واقعی و پایدار را دارند ، و من از همه شما به خاطر لطفی که در بازدید از من داشتید سپاسگزارم. ” او یادداشت خود را با تأیید اینکه چقدر “سال گذشته” برای دانش آموزان “فوق العاده چالش برانگیز” بوده است پایان داد و ابراز داشت که “سرانجام” بازگشایی مدارس در انگلیس بسیار “هیجان زده” است مگان گفت: “پی اس هنوز من ژاکت تیم Debate Society را دارم که تو اینجا در کالیفرنیا به من دادی و اغلب آن را می پوشم.” “بازهم از اینکه به فکرم افتادم متشکرم!” نامه مگان را به طور کامل پیش رو بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>