نامه ستاره ها برای گنجاندن معلولیت در هالیوود نامه آزاد است

[ad_1]

بیورلی هیلز ، کالیفرنیا - 19 فوریه: امی پوهلر بازیگر زن در پانزدهمین دوره جوایز صنفی طراحان لباس با ارائه اسپانسر Lacoste در هتل بورلی هیلتون در 19 فوریه 2013 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا شرکت کرد.  (عکس از جیسون مریت / گتی ایماژ برای CDG)

این یک واقعیت آشکارا شرم آور است که هالیوود تقاضای تنوع ، برابری ، و درج در صفحه و پشت صحنه ، به ویژه برای بازیگران و خالقین معلولیت را ندیده است. در نامه ای سرگشاده توسط مدیرعامل C Talent و فعال معلولیت Keely Cat-Wells خطاب به صنعت سرگرمی ، که توسط امی پوهلر ، نائومی هریس و ده ها ستاره برجسته طراحی شده است – زمان آن است که هالیوود صادقانه جامعه را منعکس کند ، و مبارزات انتخاباتی #DontDissDis می طلبد که همه شرکت های بزرگ فیلم سازی یک “افسر معلولیت” دائمی را در تیم های رهبری استخدام کنند.

کت ولز در C Talent می نویسد: “از طریق تجربه شخصی خودم نمی فهمیدم و درک نمی کردم که توانایی در سرگرمی چیست.” “در سال 2017 ، من در پروژه ای که توسط یک شرکت پیشرو در صنعت تولید شده بود ، نقش بازیگری را رزرو کردم. به سراغ اتصالات رفتم و آنها را وادار کردند که بیکینی کم ارتفاع را امتحان کنم ، که کیف Ileostomy من را نشان داد. روز بعد ، دریافت کردم ایمیلی مبنی بر اینکه من دیگر این قسمت را ندارم. آنها گفتند که “من خیلی مخاطب را” تحریک می کنم “و” خیلی گیج کننده “است ، این می تواند به راحتی با یک بیکینی کمر بالا” رفع شود “. این نوع تعصب و تبعیض اتفاقی منفرد نیست. خلاصه اینکه ، من به دلیل معلولیت خود شغلی را از دست دادم. این مسیر شغلی من را تغییر داد ، نه به این دلیل که آنها گفته بودند که فکر می کنند من متعلق نیستم ، بلکه به این دلیل که من اخراج شدم و آماده تغییر سیستم خراب که آنها ناآگاهانه در آن درگیر می شوند و تداوم می یابد ، من هر روز که تعهد می دهیم در سنگرها هستم ، اما سیستم های نابرابر در جای خود باقی می مانند.

“وقتی شرکتها متوجه می شوند که کمپین یا پروژه آنها هنگام اجرای قابلیت دسترسی و گنجاندن نتیجه بهتری داشته است ، اثبات می کند که دسترسی باید به عنوان یک فرصت مورد استفاده قرار گیرد تا اینکه به عنوان مشکلی برای حل آن مشاهده شود. من معتقدم که دسترسی اولین قدم مهم برای یک برنامه فراگیرتر و جهان منعکس کننده هالیوود. موفقیت فیلم هایی مانند پلنگ سیاه، شاهین کره بادام زمینی، Wonder Woman، و کوکو ثابت می کند که تنوع پیروز می شود. ایجاد یک محیط متنوع در صحنه ، جلوی دوربین و پشت آن در دنیایی که در آن زندگی می کنیم تأثیر خواهد گذاشت. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>