نام مستعار “Lilibet” ملکه الیزابت یعنی چه؟

[ad_1]

الیزابت ولیعهد بریتانیا ، بعداً ملکه الیزابت دوم ، با تسویه حساب ، در 10 سالگی.

ملکه الیزابت دوم در سراسر جهان با لقب سلطنتی خود شناخته می شود ، اما برای سالهای زیادی ، خانواده اش او را با یک لقب بسیار راحت تر صدا می کردند. مانیکر “Lilibet” با مهربانی در سراسر حلقه ملکه مورد استفاده قرار گرفت و سال ها بعد ، نوه او شاهزاده هری از این نام برای دخترش با مگان مارکل استفاده کرد. اما چگونه ملکه الیزابت دوم چنین لقبی منحصر به فرد را برگزید؟ خوب ، همه اینها به کودکی او برمی گردد.

شاهزاده خانم الیزابت در زمان یک دختر جوان در تلفظ نام خودش مشکل داشت. بنابراین ، “لیلیبت” ایجاد شد. پدرش ، پادشاه جورج ششم ، می گفت: “لیلیبت افتخار من است. مارگارت شادی من است.” در روزهای ابتدایی بازیگری ، او مکاتبات شخصی خود را با این نام امضا می کرد. او یک بار نامه ای به مادربزرگش ملکه ماری نوشت که در آن نوشته شده بود: “عزیزم مادربزرگ. از خانه عروسک دوست داشتنی شما بسیار سپاسگزارم. من آن را دوست دارم ، و اتاق ناهار خوری و سالن را باز کردم. عشق از لیلیبت xxx.” نام مستعار مهربان بعداً توسط شوهر ملکه ، شاهزاده فیلیپ ، در طول ازدواج خود استفاده شد.

با این حال ، سرانجام ، منتقدان سلطنتی حدس می زنند که ملکه پس از مرگ شاهزاده فیلیپ در اوایل سال جاری ، از نام مستعار دست برد. هنگام تشییع جنازه فیلیپ در ماه آوریل ، او یادداشتی را روی تابوت او با عنوان “لیلیبت” نوشت. او آخرین عضو خانواده سلطنتی بود که او را چنین صدا می کرد ، زیرا فرزندان آنها نام های ویژه دیگری برای او دارند. اما حتی اگر ملکه دیگر از نام مستعار در زندگی خود به طور منظم استفاده نکند ، هری و مگان اطمینان حاصل کردند که این میراث با دختر بچه آنها ادامه خواهد یافت. عشق خانواده سلطنتی به “لیلیبت” در نسل دیگری ادامه دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>