نایک بعد از آزمایش ماری جوانا کنار Sha’Carri Richardson ایستاده است

[ad_1]

EUGENE ، اورگان - 19 ژوئن: Sha'Carri Richardson پس از پیروزی در فینال 100 متر زنان در روز 2 مسابقه های تیم دو و میدانی المپیک 2020 ایالات متحده در Hayward Field در 19 ژوئن 2021 در یوجین ، اورگان ، نگاه می کند.  (عکس از پاتریک اسمیت / گتی ایماژ)

نایک پس از آزمایش مثبت ماری جوانا ، در کنار دو سرعت آمریکایی Sha’Carri Richardson ایستاده است. روز جمعه ، آژانس ضد دوپینگ ایالات متحده آزمایش مثبت را اعلام کرد و ریچاردسون تعلیق یک ماهه را پذیرفت. او ماه گذشته در مسابقات 100 متر در مسابقات المپیک برنده شد و قرار بود چند هفته دیگر به توکیو برود.

ریچاردسون از سال 2019 یک ورزشکار نایک است. او پس از آزمون و محرومیتش همچنان ادامه خواهد داشت. مارک گفت: “ما از صداقت و پاسخگویی Sha’Carri قدردانی می کنیم و در این مدت به حمایت از او ادامه خواهیم داد.” بیانیه در جمعه. این پیام در حالی است كه Sha’Carri از طرف سایر ورزشكاران و هواداران ناراحت از عدم صلاحیت وی كه از 28 ژوئن آغاز شده است ، پشتیبانی می كند.

بعد از انتشار خبر در روز جمعه ، Richardson ظاهر مجازی در امروز نشان دادن پوزش طلبیدن. وی گفت: “من می خواهم مسئولیت اقدامات خود را به عهده بگیرم.” ریچاردسون همچنین توضیح داد که پس از اینکه خبرنگاری به او گفت مادر بیولوژیک وی درگذشته است ، ماری جوانا را به عنوان راهی برای کنار آمدن با او مصرف کرد. این شکستگی غیرمنتظره قلب ، ریچاردسون را به حالت “وحشت احساسی” درآورد و او احساس کرد “از احساسات کور شده ، از غم نابینا شده”.

هنوز مشخص نیست که آیا ریچاردسون در اواخر ماه جاری همچنان نماینده تیم ایالات متحده در المپیک توکیو خواهد بود یا خیر. او از ماده 100 متر محروم شده است ، اما محرومیت او قبل از رله 4×100 تیم بانوان به پایان می رسد. هنوز امید است که هنوز بتوانیم عملکرد ریچاردسون را به عنوان یک ورزشکار المپیکی ببینیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>