نحوه استفاده از ویژگی زمانبندی Peloton


ویژگی برنامه ریزی Peloton

منبع تصویر: گتی / وستند 61

Peloton رسماً تست بتا را برای ویژگی زمانبندی خود آغاز کرد و به اعضا اجازه می دهد تا به صورت دستی برنامه های زنده ، در صورت تقاضا و ایجاد برنامه های تمرین را برای حداکثر دو هفته همزمان فقط از طریق برنامه Peloton iOS انجام دهند. به گفته سخنگوی Peloton ، این آزمایش عمومی به این معناست که مارک ضمن اینکه قصد دارد تکرارهای جدید را براساس بازخورد اعضا در آینده منتشر کند ، این ویژگی را در دسترس نگه می دارد. استفاده از زمانبندی بسیار ساده است – در اینجا نحوه کار آورده شده است.

نحوه استفاده از زمانبندی Peloton

با به روزرسانی برنامه Peloton iOS خود شروع کنید. هر کلاس درخواستی را باز کنید و نماد “برنامه” را فشار دهید ، جایی که در طی دو هفته می توانید تاریخ و زمان را انتخاب کنید (مطمئن شوید که “افزودن به برنامه” را کلیک کنید). این در زیر نشان داده شده است:

ویژگی برنامه ریزی Peloton

منبع تصویر: Peloton

برای کلاسهای encore و live ، آنها را مانند حالت معمول در برگه “برنامه” برنامه انتخاب کنید. سپس بر این اساس به برنامه شخصی شما اضافه می شوند. همه کلاس های برنامه ریزی شده شما – زنده ، درخواستی و encore – در بخش “برنامه شما” از برگه “برنامه” قابل مشاهده هستند. همچنین می توانید کلاسها را از برنامه خود خارج کرده و با انتخاب “حذف” ، کلاسها را از برنامه خود خارج کنید.

سخنگو تأیید کرد که محدودیتی برای تعداد کلاسهایی که می توانید در یک دوره دو هفته ای برنامه ریزی کنید وجود ندارد. در حال حاضر ، شما قادر نخواهید بود که برنامه خود را در هیچ پلتفرم Peloton غیر از برنامه iOS ایجاد کنید (بنابراین هر دستگاهی که برنامه Peloton iOS شما در آن بارگیری می شود ، اعمال می شود).

ویژگی جدید برنامه ریزی Peloton

منبع تصویر: Peloton

شما نمی توانید برنامه کامل دو هفته ای خود را در Peloton Bike یا Peloton Tread مشاهده کنید. با این حال ، قبل از شروع کلاس های برنامه ریزی شده ، یک اعلان فشار روی دستگاه iOS ، Bike یا Tread خود دریافت خواهید کرد.

برنامه ریزی Peloton با کلاسهای Peloton Stacked چه تفاوتی دارد؟

ماه گذشته ، Peloton ویژگی کلاسهای Stacked خود را راه اندازی کرد که به شما امکان می دهد تا 10 کلاس پشت سر هم را جمع کنید. این به افراد کمک می کند تا به طور یکپارچه از یک تمرین به تمرین دیگر منتقل شوند. اگرچه شما قطعاً می توانید کلاسها را یکی پس از دیگری در طی یک روز خاص برنامه ریزی کنید ، ویژگی زمانبندی با کلاسهای انباشته شده یکسان نیست. در حالی که ویژگی Scheduled در حال حاضر فقط در برنامه iOS قابل استفاده است ، Stacked نمی تواند – شما فقط می توانید کلاسها را در وب ، دوچرخه یا Tread خود قرار دهید. هر دو کلاس Stacked و برنامه شما را می توان در برنامه iOS مشاهده کرد.

جایی که می توانید پشته ها را بسازید: وب ، Peloton Bike ، Peloton Tread.

جایی که می توانید پشته ها را مشاهده کنید: دستگاه های iOS ، Apple TV ، برنامه تلفن همراه Android ، Android TV ، دستگاه های Amazon Fire ، وب و Peloton Bikes یا Treads.

جایی که می توانید برنامه خود را بسازید: برنامه Peloton iOS.

جایی که می توانید برنامه خود را مشاهده کنید: برنامه Peloton iOs (همراه با اعلان در دستگاه های iOS و دستگاه های Peloton).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>