نحوه افزودن چند عکس به استوری اینستاگرام

[ad_1]

jessicawangofficial

از ویژگی داستان پنهان اینستاگرام که از # Instagram #igstory #instagramtips #fyp استفاده نمی کنید

sound صدای اصلی – جسیکا وانگ

اگر اخیراً می خواهید بازی Instagram Stories خود را افزایش دهید اما از چگونگی آن مطمئن نیستید ، ما هک را برای شما به دست آورده ایم: اکنون می توانید چند عکس را همزمان به یک Story اضافه کنید! منظورم این است که چرا شما نمی خواهید شش زاویه مختلف از نان تست آووکادوی زیبا یا مدل موی جدید خود را به نمایش بگذارید؟ دقیقا.

TikTokerjessicawangofficial این هک استوری اینستاگرام را در یک ویدیو توضیح داد و در واقع بسیار ساده است. ابتدا مانند یک فیلم یا عکس در Story خود ایجاد کنید. سپس ، بر روی دکمه برچسب (دکمه ای که شبیه صورت خندان شکل مربع شکل با گوشه ای به سمت بالا است) کلیک کنید. به پایین بکشید تا دکمه رول دوربین را مشاهده کنید ، که دارای یک تصویر بند انگشتی کوچک دایره ای از آخرین تصویر در رول دوربین شما است. از آنجا عکسی را برای افزودن انتخاب کنید. می توانید اندازه را با انگشتان تنظیم کنید ، سپس اندازه عکس یا ویدیوی اصلی را که گرفته اید تنظیم کنید. هر تعداد عکس دیگری که می خواهید اضافه کنید و آنها را در هر اندازه و موقعیتی که می خواهید با انگشتان خود مرتب کنید.

چند نکته که باید توجه داشته باشید: اگرچهjessicawangofficial چندین ویدیو را از این طریق به Story خود اضافه کرد ، اما من فقط مجاز به بارگذاری یک فیلم – اولین فیلم به صورت عادی در Story من – و سپس چندین عکس بودم. مشخص نیست که آیا این ویژگی فقط برخی افراد خاص می گیرند ، آیا این ویژگی دیگر کار نمی کند (این TikTok در ژوئن سال 2020 ارسال شد) یا این ویژگی است که همه ما به زودی قادر به انجام آن خواهیم بود. همچنین ، چندین نظر دهنده اظهار داشتند که این ویژگی چند عکس فقط برای آیفون ها در دسترس است.

در هر صورت ، این هک برای مخلوط کردن IGS بسیار مناسب است! این یک روش زیبایی پسندانه تر برای ارسال است که برای دوستان من نیز وقت گیر نیست (برای عبور از همه عکس ها چند بار ضربه نمی زنید).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>