نحوه انجام آرایش چشم Mod-inspired 1960s – نکات تخصصی

[ad_1]

از طرف دیگر ، تامی می گوید: “به دنبال یک طرفدار منصفانه مژه ها باشید که به طور مساوی با هم فاصله داشته باشند و از همان تراکم تا انتها و طولانی ترین مرکز و گوشه بیرونی داشته باشند.” یک نمونه عالی از آن می توان به مژه مینک 3D Faux Mind # 853 Ardell اشاره کرد.

آستر مایع ضد آب Maybelline New York Hyper Easy در زمینه سفید

آستر مایع ضد آب Maybelline New York Hyper Easy

همچنین ، ما از گفتن این موضوع متنفر هستیم … اما ممکن است اینجا یا آنجا اشتباه کنید. کاملاً خوب است. دقیقاً به همین دلیل است که لاون توصیه می کند برای هر مورد ، سواب پنبه و آب مایسل Bioderma در دست داشته باشید.

با یک بال خط چشم کوچک شروع کنید

اولین غریزه شما ممکن است این باشد که ابتدا با آن چین و برش تاریک و چشمگیر مقابله کنید – اما این سخت ترین قسمت برای اکثر افراد است ، بنابراین تامی توصیه می کند که آن را برای بعد ذخیره کنید. برای سهولت در استفاده از این نوع آرایش ، بسیار خوب است که با آنچه می دانید شروع کنید: یک چشم گربه ای کاملاً دوست داشتنی ، که با خط چشم مایع خود استفاده می کنید.

لاون توصیه می کند: “یک خط نازک از آستر مشکی را مستقیماً در شیار خط مژه ایجاد کنید و آن را تا حد ممکن نازک نگه دارید.” “فقط یک لمس آن را از بین ببرید اما آن را به سمت عقب بکشید و در گوشه داخلی چشم خود متوقف شوید.” تامی مراحل مشابهی را توصیه می کند اما یادداشت می کند که دم خارجی بال “باید به جای بالا با شیب طبیعی چشم پایین کشیده شود”.

یک استنسیل تهیه کنید تا “چین” خود را ترسیم کند

من “چین” را در چنین نقل قول هایی قرار می دهم زیرا شما به معنای واقعی کلمه خط چشم را در چین و چروک طبیعی خود قرار نمی دهید – همانطور که هر سه آرایشگر توصیه می کنند ، آن را درست در بالای آن اعمال می کنید تا توهم بزرگتر ، عمیق تر ایجاد شود – چشم ها را تنظیم کنید

تامی توضیح می دهد ، كلید برای فهمیدن اینكه كجا باید خط خود را بكشید ، ایجاد شابلون است در حالی كه به آینه نگاه می كنید. آستر مایع خود را بگیرید و “یک نقطه نزدیک انتهای چین و چروک قرار دهید ، اما درست بالای آن ، سپس یک نقطه در مرکز چشم قرار دهید [above the crease]، و دیگری در آغاز [or inner part] شما می توانید آن نقاط را با استفاده از خط چشم یا ژل سرتان به هم متصل کنید.

Ardell 3D Faux Mink Lash # 853 روی پس زمینه سفید

مژه مینک آردل 3D Faux # 853

اگر مونولید یا پلک های کلاه دار دارید ، ممکن است هنگام ایجاد شابلون چین یا ایجاد خط ، صفحه ای از کتاب لاون را بردارید. او توضیح می دهد: “آینه ای را در چانه خود نگه دارید و به پایین به آن نگاه کنید.” “با این کار شما پلک نمی زنید و می بینید که چین طبیعی شما در کجا قرار دارد. می توانید خط بالا را بکشید تا وقتی چشم باز می کنید آستر را در چین گم نکنید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>