نحوه ایجاد آرایش در موزیک ویدئو “سریع حرکت” Saweetie چگونه ایجاد شده است

[ad_1]

ناخن های کاملاً دراز ، الهام گرفته از دهه 90 ، موهای بچه گانه دار ، و آرایش های رنگارنگ و براق – سوییوتی در طول سال گذشته در انتظار آلبوم او همه این نگاههای بازیگوشانه را به ما داده است موسیقی ساحل زیبا. لحظات زیبایی در موزیک ویدیوی آخرین تک آهنگ جذاب او ، “Fast (Motion)” ، از این قاعده مستثنی نیست. شما می توانید خواننده رپ پرورش یافته منطقه خلیج Bay را که به عنوان یک ورزشکار بلوند زندگی می کند ، در مسابقات مختلف ورزشی در سراسر جهان زندگی کند.

درست در کنار خفاش ، ساویتی در حالی که در یک لباس مخصوص بچه آبی دانشگاه یخی با یک دم اسبی بلوند عسلی و چشم گربه ای سیاه و ضخیم در حال کشش است ، قبل از شروع دویدن در قاب بعدی دیده می شود.

یوتیوب

در یک ثانیه ثانیه ، او در حال دویدن در یک زمین فوتبال با لباس فوتبال آبی و سفید ، دو نان کوچک با دم اسبی کم به رنگ طلایی مشابه و خط چشم سفید برای زدن یک گل است. این ویدیو به همین صورت ادامه می یابد زیرا Saweetie در هر صحنه با لباس ، مدل مو و آرایش جدید ورزشی متفاوت را بازی می کند.

یوتیوب

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>