نحوه تماشای پارالمپیک 2021 در توکیو

[ad_1]

لندن ، انگلیس - 08 ژوئیه: Diede De Groot از هلند در مسابقه یک چهارم نهایی ویلچر ویلچر بانوان خود در یک چهارم نهایی به مصاف لوسی شوکر بریتانیایی در دهمین دوره مسابقات قهرمانی رفت - ویمبلدون 2021 در All England Lawn Tennis and Croquet باشگاه در 08 جولای 2021 در لندن ، انگلستان.  (عکس Clive Brunskill/Getty Images)

چند هفته پس از پایان بازیهای المپیک تابستانی در توکیو ، بازیهای پارالمپیک آغاز می شود! از 24 آگوست تا 5 سپتامبر ، مجموعه ای دیگر از بهترین ورزشکاران جهان در مسابقات مختلف شرکت خواهند کرد و پوشش برنامه ریزی شده بی بی سی از بازیها بهتر از همیشه خواهد بود. قبل از شروع بازی های پارالمپیک ، اطلاعات کاملی در مورد نحوه تماشای این ورزشکاران با استعداد برای کسب مدال طلا کسب کنید.

آیا پارالمپیک توکیو از تلویزیون پخش می شود؟

پخش مستقیم مسابقات پارالمپیک توکیو هر روز در بی بی سی وان از نیمه شب شروع می شود و معمولاً تا ساعت 9 صبح ادامه دارد. همچنین می توانید نکات برجسته را از ساعت 9-10 بعد از ظهر در BBC Two بگیرید. علاوه بر این ، می توانید پوشش خبری را در BBC iPlayer و وب سایت BBC Sport پخش کنید. مشترکان Eurosport می توانند بازی ها را بصورت آنلاین یا از طریق برنامه Eurosport Player پخش جریانی کنند.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>