نحوه تماشای Le-Anne: مستند مسابقه ، پاپ و قدرت

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 04 سپتامبر: لی آن پینوک در آن شرکت می کند

ستاره کوچک میکس ، لی آن پینوک داستان خود را در یک مستند کاملاً جدید بی بی سی به اشتراک می گذارد ، که تجربه خواننده را از نژادپرستی در طول زندگی حرفه ای او بررسی خواهد کرد. لی آن: نژاد ، پاپ و قدرت اواخر این هفته پخش خواهد شد ، و Pinnock را در مورد صنعت موسیقی ، طرفدارانش و سفر تا کنون مشاهده خواهد کرد.

صحبت کردن با مستقل در مورد این مستند ، او توضیح داد که “من واقعاً از صحبت کردن ، ترسیده بودم ، به همین دلیل احساس می کنم این همه سال این کار را نکرده ام. من می ترسم که مردم نمی فهمند ، زیرا من احساس نژادپرستی می کنم ، اگر آن را تجربه نکنید ، چگونه واقعاً آن را دریافت خواهید کرد و آن را درک خواهید کرد؟ همچنین من از دست دادن طرفداران می ترسیدم ، از اینکه طرفداران را آزرده خاطر کنم ، زیرا این چیزی نیست که من سعی می کنم انجام دهم من به معنای واقعی کلمه فقط می خواستم به احساس خودم بپردازم. “

این خواننده اخیراً بارداری خود را با فوتبالیست آندره گری اعلام کرد ، و در نتیجه ، او به تأثیرات عدم تنوع نژادی این صنعت در کودکان پرداخت و اظهار داشت که “برای من ، تنوع بسیار مهم است و من می خواهم فرزندانم قادر به تماشای تلویزیون و دیدن خود باشند و هر لحظه به اندازه کافی خوب نیست. ”

لی آن: نژاد ، پاپ و قدرت ساعت 13 روز 13 مه از بی بی سی وان پخش می شود و از ساعت 6 صبح همان روز با بی بی سی سه و iPlayer می رسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>